فروشگاه لوازم سقفی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


برای اینکه بفهمید استخوان چیست یا چه تفاوتی با استخوان معمولی دارد، بهتر است مراحل اولیه را بررسی کنید. گالوانیزه کردن بیایید پرتاب کنیم.

معمولاً لوله ها و اتصالات از آن ساخته می شوند بیا دیگه مرغ و آهن به مرور زمان با رطوبت زنگ زده و پوسیده می شوند. برای افزایش استحکام لوله ها و تجهیزات مربوطه دینانا از طرف گالوانیزه کردن استفاده شده. برای این کار لوله ها و اتصالات آهنی و فولادی را در استخر فلزی روی قرار دهید کیوی آسیتریکا در برای محافظت از مفاصل، مفاصل را بسازید و سپس خنک کنید.

توضیحات فنی مغز استخوان

اتصالات گالوانیزه یکی از رایج ترین مواد مورد استفاده در صنعت می باشد. این اتصالات دارای روکش گالوانیزه است که به دو صورت سقف سفید و سقف مشکی می باشد. مواد با فلز روی ( روی) صورت پوشیده شده و ناحیه آسیب دیده را ببینید. مثل یک رابطه آرام پسربرای لوله های با قطر کم نیز از اتصالات مواد استفاده می شود. به طور کلی، مغز استخوان به دو شکل رایج تولید می شود: مواد NPT و مواد BSP.

جالب است بدانید که دنده گالوانیزه چینی از استاندارد BSP پیروی می کند و با اتصال به شیر برنجی با استاندارد دنده NPT مشکلی ایجاد نمی شود و به صورت اصطلاحی گفته می شود که پس از گذراندن مراحل 3 تا 4، مواد دیگر نیازی به سفت بودن ندارند، اما استاندارد اتصال سلاح بر اساس ASME B16.11 است. رزوه اتصال به دستگاه بر اساس استاندارد NPT و بر اساس موارد زیر است: رزوه من میفهمم ساخته شده یا خارج از تماس، روپیه Na توپیچ تماس گرفت.

نوع اتصال گالوانیزه از نظر نوع تماس

مخابرات گالوانیزه کردن بسته به نوع آرایش لبه برای اتصال به کانال ها و سایر دستگاه ها، آنها به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

 1. اتصالات جوشی:

مواد گالوانیزه را می توان به لوله پایی متصل کرد. برای انجام این کار، اغلب از جوش برای اتصال مواد به لوله استفاده می شود شد.اتصالاتی آنها با جوشکاری چیز دیگری هستند لوله شکسته به هم پیوسته بوده و تمامی سایزها را پوشش می دهند و به دو دسته جوش BUTT WELD و SOCKET WELD تقسیم می شوند.

 1. ابزار های ارتباطی:

نوع دیگری از مواد گالوانیزه اتصالات ابزار است. این نوع محصولات را می توان با استفاده از موادی که بین لوله و تجهیزات قرار دارد متصل کرد. باید بدانید که ایرادات عمده ای دارند و عیب آن این است که اندازه و ابعاد آنها بسیار محدود است. بنابراین در بیشتر موارد این مفاصل دارای اندازه ای بین 10 تا 12 سانتی متر هستند.

 1. مخابرات فلنج دار:

این نوع مواد اغلب در لوله های گالوانیزه استفاده می شود. ارتباط فلنج ستون های گالوانیزه معمولاً با استفاده از تفنگ یا پیچ و مهره به انتهای لوله بسته می شوند و با استفاده از پیچ و مهره به لوله بسته می شوند. مواد گالوانیزه از فولاد سرب ساخته می شوند می هووی. شایان ذکر است که رابطه فلنج اتصالات گالوانیزه اغلب برای بستن لوله ها هنگام تغییر جهت یا تغییر قطر لوله استفاده می شود. در این مورد، رابطه فلنج شیر گالوانیزه نیز نامیده می شود که شیر را به لوله وصل می کند.

فروش سخت افزار گالوانیزه

انواع مصالح سقف

مخابرات سقف با توجه به کاربردهای فراوانی که در سیستم ها و لوله های انتقال آب دارند در انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

 • زانو یی سقف
 • سه راه گالوانیزه
 • مغز گالوانیزه
 • زانو دیتی سقف
 • بوشن سقف
 • مهره های لوله گالوانیزه
 • روپیه سقف رو پیچ میکنی
 • درپوش گالوانیزه

فروش سخت افزار گالوانیزه

فروش آهن آلات گالوانیزه در بازار تهران

فروشگاه لوله و اتصالات امین یکی از مراکز پرطرفدار فروش اتصالات گالوانیزه می باشد. فروشگاه امین بیش از بیست سال تجربه در ارائه انواع شیرآلات، موادی مانند دستگیره، پلی اتیلن و محصولات مرتبط دارد. این فروشگاه در سال 1375 تاسیس شده و در پروژه های شهرداری مناطق 1-3-5 بیمارستان ویژه چشمه نگاه دانشگاه علم مشارکت دارد. و انجام شدهمکاران، شرکت بام آنگوو پروژه سقف زمینبام زعفرانی و غیره)، صنعت ترمو مسکونی،مسکونی مهر پروژه های 360 و 1200 هشتگرد و 120 پرند، شرکت گروه صنعتی کاوه، پارس آنلاین، برج آبشار، شرکت صایراننیرو باطری صدا و سیما ایران دارو شرکت دلپذیر مانیزانشرکت سپید مکیان، شرکت آذین، آوین چین، بیمارستان عرفان، برج آرتمیس، شرکت مخابرات، پادگان حضرت ابوالفضل (ع)، بیمارستان مرکز سرطان صالح، شرکت ابر آرمان و هاسکو لوازم ارائه کرد. در صورت تمایل به خرید انواع مواد (فولاد، آهن، پلی اتیلن) فلنجشما شیرآلات یا هر نوع لوله ای دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه لوله و اتصالات امین تماس بگیرید و محصول مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت تهیه کنید.

نشانی: تهران – خیابان خیام شمالی – روبروی ورودی شرقی پارک شهر – کوچه قورخانه – نه 68

تلفن: 33900832

00765

07

.

تلفن همراه: 09122441404 (امین یعقوبی)

09122784973 (رامین یعقوبی)

آدرس وب: http://aminpipestore.com/

* * این مقاله درباره تبلیغات است و خبرگزاری مهر نظری درباره محتوای آن ندارد.