فرهنگ ترافیک موثرترین راه برای کاهش خطر تصادف – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار عباسعلی محمدیان عصر سه شنبه در جلسه ستاد کاهش تصادفات استان البرز که به منظور بررسی آخرین وضعیت سوانح رانندگی در کشور و ارائه راهکارهای مناسب برگزار شد، گفت: انجام نشد. برای کاهش خطر. تصادفات و افزایش ایمنی خودرو.

سردار محمدیان ادامه داد: با رشد سریع شهر و افزایش تردد در خیابان ها، معضل ترافیک و تصادفات بیش از پیش نمایان شده است و به همین دلیل پلیس علاوه بر اعمال قانون، برای کاهش تصادفات رانندگی نیز تلاش می کند. از هر فرصتی برای بسیج شهروندان استفاده می کند.» استفاده می کند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و فرهنگ سازی نقش مهمی در بهبود ترافیک و بهبود ترافیک یک جامعه دارد، افزود: نه تنها حرکت برای کاهش تصادفات رانندگی کار یک سازمان نیست و باید با دستگاه ها و افراد مختلف تعامل داشته باشد. پلیس در این راه.» همکاری لازم را داشته باشید.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه همه ما باید با آگاهی از معضل و شناخت خوب معضل، مسئولیت اجتماعی خود را برای کاهش سوانح رانندگی به عهده بگیریم، گفت: فرهنگ سازی ترافیک ارزش ویژه ای دارد که باید بر عهده آن باشد. همه افراد مسئول برای جلوگیری از حوادث و سوانح.

این مقام انتظامی در پایان همواره بر ضرورت تشکیل کمیسیون پیشگیری از حوادث تاکید کرده و گفت: پلیس تمام تلاش خود را برای کاهش حوادث و سوانح رانندگی به کار خواهد گرفت.