غذای عالی ، وعده های بزرگ و روحیه دوستانه در Dulce Cultura در Astoria


همه چیز با یک چورا شروع شد. کلی پاپاس ، “شیرینی خانگی” که در فلاشینگ بزرگ شد و قبل از ترک شرق نورث پورت با دخترانش در آستوریا زندگی کرد ، مدتها در آرزوی افتتاح رستوران بود. اما تا زمانی که فرزندانش بزرگتر نشدند (کوچکترین آنها اکنون 17 ساله است) ، و مهمتر از همه ، دوستش خوان کورتس یکی از برنامه های تازه پخته خود را به او داد که برنامه ریزی سریع شد.

پاپاس گوتامیست آخر هفته گذشته گفت: “خوان باعث شد من چورو کنم و من عاشق آن شدم.” “و من دوست داشتم که آنها نیاز به فروش در جایی داشته باشند زیرا آنها بسیار خوب هستند! این ابتدا بود … اما بعد فکر کردم اوه ، اجازه دهید مقداری بستنی اضافه کنیم – من دوست دارم بستنی خودم را بسازم – و سپس فکر کردیم ، بیایید غذا هم اضافه کنیم … “

و سپس همه گیری همه گیر ظاهر شد ، که تا حدی شهودی ، فقط عزم او را تقویت کرد. پاپاس گفت: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم ، ببینم آیا می توانم آن را انجام دهم و فقط زندگی خود را به خطر بیندازم.” “پس از ضربه زدن به کووید و همه اتفاقاتی که از آن زمان افتاده است ، احساس کردم زندگی کوتاه است ، هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد ، بگذارید آن را امتحان کنیم.”

منوی Dulce Cultura غنی از انتخاب های جذاب است. دوازده نوع قصادیلا ، چند کیک ، چند بوریتو ، و ناچو پر شده ، باندریل (یا “سگ های خیابانی مکزیکی”) ، تامالا ، طرح بیرریا (که بسیار به نظر می رسد) و سیب زمینی سرخ کرده پنیری ، که من گیاه خوار بودم ، وجود دارد. سبک با ذرت شیرین و گل کلم سرخ شده.

سیب زمینی سرخ کرده خوشمزه بود ، بخش عظیمی از سیب زمینی ترد زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال روشن دفن شده بود. پاپاس دو نوع سس تند خانگی با این غذا روی میز من آورد ، یکی با هانابرو ، دیگری با فلفل شبح ، و آن بهشت ​​سنگی بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو با شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

فلش

تاکو اصلی ترین چیز در جنبه های تند چیزها است و سه عددی که خوردم فوق العاده بودند. کورتز همچنین از مواد اولیه خود کوتاهی نکرد و در شکم خوک یک بشقاب خوک عظیم ظاهر شد ، ضخیم و نرم و به زیبایی با یک تکه چیپس متعادل شده است. تاکو ماهی پر شده از پوست ، کمی رنده و سرخ شده است ، بیشتر این گوشت خوک ، و همچنین سالسای آناناس با تفکر خوب و انبه. و بیریا چاق یک جانور بود ، غنی ، آبدار و شلخته به تنهایی و حتی بیشتر در هنگام غوطه ور شدن در تظاهرات.

گزینه های دیگر برای تاکو شامل کوریزو با پنیر ، فجیتاهای مرغ با سس ذرت برشته ، سودا کارن ، آل پاستور ، میگوی آووکادو و قارچ با پنیر اوآخاکا است. همه تاکوها به صورت دوتایی سفارش داده می شوند ، معمولاً حدود 9 دلار ، اما می توانید انواع مختلف را مخلوط کرده و انتخاب کنید یا خودتان با یک سه نفره احمق غذا تهیه کنید.

در صورت امکان ، برای دسر صرفه جویی کنید. یا فقط به خاطر شیرینی هایی که شامل مجموعه ای کامل از بستنی خانگی در طعم هایی مانند میوه شور ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکویت است ، به زمان دیگری برگردید. برای تهیه الماس می توانید شربت ها و پرکن های مختلف قند اضافه کنید یا قاشق ها را با کانگوروی تازه برای ساندویچی با بستنی ترکیب کنید. من این کار را با یک تکه دارچین چورو از پاپاس انجام دادم و بسیار لذت بخش بود ، یک اغماض که پاداش بخش بود ، بدون پشیمانی.

و البته ، غذاهای Cortes وجود دارد که شما آنها را درست مانند “چوب” های معمولی سفارش می دهید ، یا با چیزهایی مانند Nutella یا Dulce de Leche ، یا “Churras Loops” در طعم هایی مانند Pebbles Pruit ، S’Mores و بادام لذت می برید. پاپاس هنوز منتظر مجوز آبجو و شراب است ، اما تا کنون قهوه ، Jaritas و مقداری Horchata مناسب وجود دارد.

فرهنگ دولک یک امر داخلی است. بعدازظهر شنبه ، پاپ مشغول پختن ، پوشاندن و ارائه مهمان نوازی به ظاهر بی حد و حصر به همه کسانی بود که به آنجا آمدند. دختر وسط او پشت پیشخوان وقت می گذراند و میزها را می خورد و مرتب می کرد. و کورتس آن را در آشپزخانه باز کرد.

پاپاس و کورتس این مکان را طراحی کردند و بیشتر ساختند – “قبل از کار ، بعد از کار شش ماه خون ، عرق و اشک طول کشید” – که دارای منطقه ای شگفت انگیز برای استراحت در پیاده رو ، و همچنین میزهایی در جلوی یک رنگارنگ هستند. ضیافت یا نیمکت کمد با بالش های نرم. تزئینات وحشتناک فصل نیز کار می کند.

داخل Dulce Cultura

پاپاس می گوید بسیار خوشحال است که هر روز به آستوریا باز می گردد. “می دانید وقتی به جایی می روید و احساس خوبی دارید؟ این احساس درستی بود. این منطقه عالی است. بسیار خوب بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، این فوق العاده است. ”با توجه به تعداد زیادی از رهگذران برای استقبال از پاپاس هنگامی که من آنجا نشستم و غذا می نوشیدم ، می گویم احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در خیابان 42-20 31st ، نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 10 شب و جمعه تا یکشنبه از ساعت 12 شب تا 10 شب باز است. دوشنبه تعطیل. (914-829-8801 ؛ dulceculturany))دیدگاهتان را بنویسید