عملیات علیه مقر شمال عراق تا نابودی تروریست ها ادامه خواهد داشت – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانروابط عمومی نیروی زمینی سپاه در ادامه حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) قرارگاه نیروی زمینی سپاه برای انهدام مراکز و محل استقرار تروریست ها و گروهک های تجزیه طلب ضد انقلاب در اعماق شمال عراق. تاکید کرد. در بیانیه‌ای آمده است: در پی افزایش جنایات گسترده گروه‌های جدایی‌طلب و تروریستی از شمال عراق و تلاش برای اثبات نقش و دخالت برخی گروه‌های تروریستی جدایی‌طلب در تحولات اخیر و نیز چشم‌اندازها. و میانجیگری یکی از بزرگترین توطئه های خرابکارانه در تاسیسات هسته ای ایران توسط گروهک تروریستی کومله و جستجوی تذکر و هشدار برای تخریب و جلب توجه در شمال عراق. آن را بیاورید مقر این تروریست ها، نیروی زمینی سپاه در حال انتقام و تلافی است کنجکاواو مراکز و مقرهای کسانی را که مأموریت تولید و حمایت از شرارت های اخیر را دنبال می کردند، زیر آتش شدید قرار داد.

در این بیانیه ضمن تاکید بر پاسخ قاطع و هشداردهنده سپاه به شرارت این گروهک های تروریستی، یادآور شد: در پی تداوم اقدامات شیطانی و تروریستی عناصر و پایگاه های گروهک های تروریستی از شمال کشور. عراق به ویژه در استان‌های کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه و هشدارها و هشدارها به دولت‌های منطقه بی‌اثر است، این نیرو مجموعه‌ای از عملیات‌ها را علیه پایگاه‌ها و مقرهای عمیق این تروریست‌ها انجام داده است. فهمیدن انواع موشک، پهپاد انهدام و جنگ آغاز شده و تاکنون بیشتر اهداف شناسایی، اصابت و منهدم شده است.

در بیانیه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید شد که سلسله عملیات آغاز شده تا نابودی گروهک‌های تروریستی ادامه خواهد داشت و از دولت مرکزی و دولت در شمال عراق می‌خواهیم جدیت بیشتری در مسئولیت خود در قبال تروریست‌ها نشان دهند. جمهوری اسلامی ایران به عنوان همسایه