عملیات خاکبرداری خانه صنعت و معدن اصفهان آغاز شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانسید عبدالوهاب سهل آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت بهره برداری از خانه صنعت و معدن استان اصفهان اظهار داشت: عملیات بهره برداری این پروژه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه عملیات خاکبرداری از این پروژه رو به اتمام است، افزود: خاکبرداری بر اساس نقشه‌های تهیه شده برای ساخت این بنا در حال انجام است و پس از اتمام خاکبرداری عملیات کف سازی و ساخت و ساز را آغاز خواهیم کرد.

رئیس خانه صنعت و معدن ایران با بیان اینکه مجوزهای لازم برای بهره برداری از این ساختمان دریافت شده است، ادامه داد: این بنا قرار است در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و زیربنای سه هزار و ۶۰۰ متر مربع به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه ۵۰ میلیارد تومان است، اضافه کرد: بر اساس طراحی صورت گرفته قرار است در نمای این ساختمان نمادهایی از صنایع استان استفاده شود.

خانه صنعت و معدن سهمی از اعتبارات اتاق بازرگانی اصفهان ندارد

سهل آبادی با اشاره به اینکه پیش‌بینی ما برای بهره‌برداری از این پروژه چهار سال است، گفت: چنانچه صنوف مختلف صنعتی همکاری داشته باشند می‌توان این پروژه را زودتر به بهره برداری رساند.

وی در ادامه با بیان اینکه خانه صنعت و معدن استان اصفهان سهمی از اعتبارات اتاق بازرگانی ندارند، افزود: همچنین اعضای خانه صنعت و معدن برای حل مشکلات صنایع نیاز به حضور در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید دارند که در این زمینه پیگیری‌های لازم در دستور کار است.