عملیات ارتش سوریه در درعا با هلاکت 8 تروریست – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، “اولگ اگوروفمعاون مرکز آشتی سوریه روسیه اعلام کرد که در این درگیری ها حداقل 8 شبه نظامی کشته و 15 نفر کشته شدند. دارا آنها کشته شدند.

یک ژنرال بزرگ اولگ اگوروفمعاون مرکز روسیه برای آشتی طرف های متخاصم در سوریه روز چهارشنبه گفت: نیروهای امنیتی دولت سوریه 8 شبه نظامی را که در حملات تروریستی به غیرنظامیان شرکت داشتند کشته و 15 نفر را بازداشت کردند.

دارا ما دائما شاهد اقدامات گروه های شبه نظامی و تروریستی هستیم. دو هفته پیش نیروهای امنیتی سوریه مقادیر زیادی سلاح و مهمات را از یک مخفیگاه تروریست های داعش در شهرک جاسم کشف کردند. دارا آن را پیدا کردند و ضبط کردند. بنابراین، منبع محافظت است دارا وی گفت: با تکمیل عملیات امنیتی علیه عناصر مسلح داعش در شمال شهر جاسم. داراتعداد زیادی سلاح و مهمات از مخفیگاه تروریست ها کشف و ضبط شد.

منابع سوری چند روز پیش از هلاکت چند تروریست داعشی از جمله یکی از سرکردگان آنها در منطقه شمال خبر دادند. دارا آنها در جریان عملیات ارتش سوریه گزارش دادند. در این عملیات با همکاری ارتش و نیروهای مسلح در شهرستان جاسم در منطقه شمال. دارا در این عملیات چندین تروریست داعش کشته و زخمی شدند.

منابع سوری اعلام کردند که یکی از کشته شدگان ایوب فاضل است جباوی“معروف به”ابوجهادآنها از سرکردگان داعش هستند.