عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان ادامه‌دار خواهد بود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، شبکه صهیونیستی «کان» با اشاره به عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی طی ماه‌های اخیر، اذعان کرد: این عملیات‌ها ادامه دار خواهد بود. در همین ارتباط، این شبکه اعلام کرد: برآوردهای نهادهای امنیتی اسرائیلی حاکی از آن است که موج کنونی عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان تا پایان سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، اراضی اشغالی پنجشنبه شب نیز شاهد وقوع یک عملیات استشهادی دیگر بود. به دنبال این عملیات که در شهرک العاد واقع در تل آویو انجام شد، شماری از صهیونیست‌ها به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین عملیات مقاومتی در نزدیکی تل آویو را که به کشته و زخمی شدن چند صهیونیست منجر گردید، تبریک گفتند. «محمد حمید» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: عملیات قهرمانانه در منطقه العاد را که پیروزی الاقصی بشمار می‌رود، تبریک می‌گوئیم.

وی همچنین افزود که هتک حرمت مسجدالاقصی توسط نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست تجاوز علیه تمام خطوط قرمز است و ملت ما به واکنش به این تجاوزات ادامه خواهد داد. محمد حمید تاکید کرد: دشمن گمان می‌کرد که توطئه غربی و عربی مانع از خشم آزادیخواهان خواهد شد. اشغالگران بدانند که ملت فلسطین به ما اطمینان می‌دهد که واکنش به جنایات و اقدامات تحریک آمیز در مسجدالاقصی حتمی خواهد بود.

از سوی دیگر، سخنگوی جنبش حماس نیز این عملیات را بخشی از خشم ملت فلسطین علیه تجاوزات اشغالگران علیه مقدسات دانست. حازم قاسم تاکید کرد که یورش به مسجدالاقصی بدون واکنش و مجازات نخواهد بود.