علم و ناسیونالیسم مهمترین عامل در ایجاد قدرت برای هر کشوری است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر ، با حضور امیر دریادار خواجه امیری معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع، زنگ آغاز سال تحصیلی در دبستان شهید رحمانی شهید چمران تهران نواخته شد.

امیر دریادار مهدی خواجه امیری در این مراسم با حضور مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع ملی، جمعی از مسئولان آموزش و پرورش و وزارت دفاع ملی و دانش آموزان و معلمان مدرسه شهید چمران به سخنرانی پرداختند. یک نعمت وی با تسلیت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) و امام حسن مجتبی علیه السلام به ارواح شهدا، امامان شهید و مقام معظم رهبری گفت: این شهیدان این مرز و بوم جان خود را داد تا انقلاب شکوهمند اسلامی را به اوج برساند. لوگو و تمیز در فکر پا در مسیر معرفت ایستاده اند.

وی با رساندن درود وزیر دفاع ملی به دانش آموزانی که از منابع و سرمایه های ارزشمند این مرز و بوم هستند، گفت: یک کودکشما آیندگان و بزرگان آینده ایران اسلامی هستید، پیشرفت کشور در تمامی عرصه های اجتماعی، علمی، اقتصادی و صنعتی و سازندگی آینده در دستان شماست، ایران و امید کشور اسلامی هستید. .

امیر دریادار خواجه امیری از اهمیت علم و دانش نزد خداوند می گوید آغاز قرآن با کلمات “اقرابه پیامبر اسلام فرمود: به علاوه تأکید بر دانش و تفکر در قرآن کریم و آیات خداوند، در روایات و احادیث پیامبر (ص) و ائمه اطهار (علیهم السلام) که مربوط به علم و دانش از جانب خداوند و انبار علم است. . علم اکتساب و دانش بسیار تقویت شد محل امام علی (علیه السلام) فرمودند:ذهن ساز زندگی قلب و نور چشم انداز از جانب الامی و قدرت او بد از جانب OSA به راستی که دانش مایه حیات است قلب، روشن روح چشم نابینا است و بدن ضعیف را تقویت می کند.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع ملی در ادامه سخنان رئیس جمهور با عنوان اینکه قدرت تنها داشتن سلاح نیست، گفت: کشور باید قوی باشد. نکن. قدرت فقط نه در اسلحه؛ مهمترین ابزار قدرت و مهمترین عنصر در ساختن قدرت علم و ناسیونالیسم است. شخصیت، جایگاه، هویت، انقلابی; به همین دلیل است که قدرت.

امیر دریادار خواجه امیری در پایان تاکید کرد: هیچ جامعه ای بدون آموزش، فرهنگ و فعال نمی تواند موفق باشد و در نتیجه مدرسه از طرف دیگر دفاتر مرکزی تغییر و بهبود آینده جامعه است.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم امیر مسعود باقری مدیر عامل بنیاد تعاون و همچنین امیر ماهانی مدیر عامل موسسه خدمات رفاهی این سازمان جهت همکاری و توانبخشی مدرسه شهید چمران با هدیه مجسمه ها و لوح ها مورد احترام قرار گرفتند.