ظهور اسلام با ماجرای غدیر به اوج رسید – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، هجدهم ز متقاعد کردن سالروز ولادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) در ولایت و امامت و عید غدیر خم.

در مسیر خیر و صلاح بشر، از ابتدای خلقت حضرت آدم تا به امروز، همواره پدیده ها و پدیده های گوناگونی وجود داشته است. بیداری انبیا در طول تاریخ و بسترسازی برای هدایت بشر در برابر شیطان مهمترین نقطه مشترک همه حرکت های مقدس برای نجات بشر است. اولین انسان پس از مواجهه با اشکال حیات روی زمین، در مسیر سود رشد و نمو می کند افسردگی وی از زمان حیات خود بر روی زمین همواره بر خواسته های معنوی خود و یافتن آرامش در حریم حیات معنوی متمرکز بوده است و از این رو وجود پیامبر تضادهای موجود را، چه خوب و چه بد، مشخص کرده است، چنان که این تعارض باعث شده است. تبدیل شدن به یک مشکل رو به رشد در طول تاریخ. . پیامبران خدا آمدند و رفتند و عده ای را با خود آوردند تا مردم از معنویت زندگی جاودانه خود غافل نشوند. به عبارت دیگر، بر آنچه خدا می بیند و وحدت زندگی تمرکز می کند.

آنچه بشر در طول تاریخ آموخته است این ایده اساسی است که امیال نفسانی محدود هستند، نه محدود به تحقق خواسته های معنوی. اکنون پس از طی تاریخ می فهمیم که انسان بیش از مادیات به درک واقعی معنویات نیاز دارد. مسیر رهبری بشر از ابتدا تا امروز بسیار جالب و جذاب است بدن زمان این پیشگویی حضرت خاتمی باشد. که ختم نبوت در جامعه بشری و بدون شک اوج تمرکز بر جنبه معنوی در روند تربیت انسان است.

اسلام با تمام آنچه که پیامبر در گذشته به عنوان دین به بشر عرضه کرده بود متفاوت است. به عبارت دیگر، همان گونه که دین مبین اسلام توسط پیامبر خاتم الانبیاء(ص) پایه گذاری شد، اندیشه تربیت نیز با نگاه یکپارچه به زندگی برای بشر ساخته و آشکار شده است. در راه تکامل یافته است مسلمانان عزیز که می توان آن را آخرین دین نامید، پله ها و درجاتی هستند که در همه حال می توان به آنها رسید. ORA ایستاد و به مقیاس کل ماجرا فکر کرد. این رویدادهای مهم در دین مبین حکایت از عمق تمرکز انسان بر معنویت دارد.

رسالت مهمترین واقعه عصر دین است

«رسالت» پیامبر اکرم در عصر جاهلیت و التقاط جاهلیت و خرافه، مهمترین واقعه عصر دین بود. الهام پیامبر برای هدایت بشر به آخرالزمان و نزول معجزات بی‌نظیر در قرآن، این دوره از تاریخ را از زمان‌های قبل از خود متمایز کرد. افکار را در اسرارآمیزترین سرزمین با ایده های افراد قدیمی و نادان پرورش دهید خاکستر این یک نکته واضح مهم است که به نظر می رسد با داستان مطابقت ندارد. منطقه حجاز و سبک زندگی اعراب در این کره خاکی مقدمه سخت ترین درگیری معنوی با انسان بدون رویکرد معنوی است و طبیعی است که ساختن این امر، این اهمیت برای این جامعه، پایه ای محکم ایجاد می کند. برای بقیه افراد جامعه این گونه بود که بزرگان و علما مذهب بعثت را پایه گذاری کردند.

طبیعتاً برای ماندگاری و ماندگاری این رویداد درخشان، باید راه‌هایی برای پایدار ساختن آن آماده و اندیشید. آنچه در مورد اسلام مبین قابل تأمل است این است که این قسمت از پایه های اسلام عزیز است، اما بعد از پیامبر به عنوان آخرین دین، تاریخ همواره پاسخگوی خواسته های بشر است، بشریت که در هر کجای این راه باشد. اگر راه را گم کند به تعالی نمی رسد. مردم از بستر اسلام بهره مند شوند.

غدیر؛ آغاز راهی جدید و جدید به سوی خوشبختی

مرحله دوم در تداوم دین خاتم یک حرکت بی نظیر است.غدیر» پیامبر است در جمع آخرین مسلمانان برای حج، مردم را به راه سعادت دعوت می کند که بدیع و کاملاً جدید است. آنچه در این مورد نازل شد، تحقق پیامبر در افق های بلند اسلام بود. با مروری کوتاه بر خطبه های غدیر و وقایع روز غدیر، متوجه می شویم که این حرکت بسیار هوشمندانه، جذاب و جهانی است. تمدن اسلامی با توجه به رهبری واحد برای جامعه بشری، ظهور اسلام را با نهضت غدیر انجام داد و هنوز ارتباطی با آن کمال شکل نگرفته است. برو مبانی اسلام با زیان مواجه خواهد شد اتفاق افتاد غدیر چند نکته طلا دارد:

اولین؛ مسلمانان را به شرکت در حج آخر در حضور پیامبر دعوت می کند.

دومین؛ اجتماع مسلمانان در غدیرخم که چهار راه ارتباطی در جهان اسلام است.

سوم؛ خطبه ایراد غدیر با عظمت و راستی و آینده اش نیگری من میفهمم;

چهارم؛ اعتقاد به امانت که چیزی خارج از خلافت است و ایجاد نهاد واحد امامت توسط پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله.

مثل غدیر خم خیلی خوب شگفت انگیز است که بتوانید ساعت ها درباره این رویداد منحصر به فرد بنویسید و صحبت کنید. به نظر می رسد که تأسیس نهاد امامت که در خطبه غدیر تعریف شده است، هدف تکمیل اسلام بوده است. به عبارت دیگر، این یک نقطه تجدید کامل در روند معنوی انسان است.

شاید جالب باشه بدن بخشی از این جریان، اساس اسلام است، غدیر که تحقق دین است و عاشورا که حیات دین را به ارمغان می آورد، آمدن عصر ظهور است و وجود امام معصوم در بقیه داستان

این رسالت و تحقق دین در تجلی نزول قرآن و احیای پیامبر و امامت امام علی، ص. نفاق اسلام واقعی است و بقای جاودانه مسلمانان و غدیر را کنترل می کند. این واقعه بعد از غدیر در عاشورا رخ داد. لشکر نور در مقابل لشکر نفاق می ایستد، نبرد کربلا درگیری مسلمان و غیر مسلمان نیست، درگیری بین مسلمانان واقعی و مسلمانان منافق است. درد کربلا و خطری که به همراه دارد این است که برای روشنگری مردم و تداوم این نهضت، علاوه بر جنبه خطر و درد و گرما، چنین عزاداری بزرگی برپا کرد تا کربلا داشته باشد. نقش در روند دین خاتم. SY همینطور این همان چیزی است که بقای ابدی اسلام را تضمین می کند.

تاکید می کنم که در این مقاله دنبال می کنیم انیمه تا بدانیم چه شرایطی اسلام را آخرین دین کرده است.

شاید جالب باشه بدن بخشی از این جریان بعد از بعثت، بنیان اسلام است و غدیر که تحقق دین است و عاشورا که نشاط دین را به ارمغان می آورد، ظهور عصر است. حضور از امام معصوم در ادامه داستان. دین خاتم تا ابد باقی خواهد ماند و هیچ دین و مذهب دیگری این راه را به این روشنی توسعه نداده است. در تبیین معجزات اسلام به شکل توجه کنید گرفتن این مسیر اجتناب ناپذیر است.

از بعثت، غدیر، عاشورا تا زمان ظهور حکومت مهدوی در آخرالزمان با این مکان ها قابل تصور و تحلیل است. تمام اتفاقات کوچک در طول داستان در این قاب دیده می شود. که من میفهمم آنها نه تنها رویدادهای تاریخی هستند، بلکه رازها و نمادهایی در آنها نهفته است که اگر به درستی باز شوند، انسان را به یک “زندگی خوب” سوق می دهد. رسالت تأسیس نهاد امامت تا مردم برای همیشه بدانند مرجع تاریخ مردم کیست، عاشورا حرکتی آموزنده است که علم اصلاح دین و بازگرداندن آن از ریا و نفاق را پایه گذاری کرده است. مظهر پایان باشکوه جنگ است. حق و باطل وجود دارد، دروغ در دنیای آنها فرو رفته است و حقیقت در نبرد عدالت و انصاف حاکم است.