طرح مدیریت شهری دلوار بازنگری شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا علیپور سه شنبه شب در دیدار با معاون دفتر نماینده ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان بوشهر افزود: بنیاد مسکن نیازمند اقدامات ویژه است. اقدام برای بازنگری در طرح مرکز شهر

دلوار بخشدار با بیان خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرها و شهرهای زیر 25 هزار نفری این بنیاد را یکی از نهادهای مقدس امام خمینی (ره) خواند و گفت: ما به عنوان نماینده دولت بخشداری اطلاع رسانی می شود. جوامع هدف برای استفاده از این اقدام از مسکن روستایی و اطلاعات ماموریت و خدمات ارزنده آنجا به حساب 100 امام (ره) و کمک خیرین اخذ می شود.

طرح جامع یکی از مهم ترین رویکردهای بنیاد مسکن است

قائم مقام هیأت نمایندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان بوشهر نیز در این دیدار گفت: تبیین اهداف و فعالیت های بنیاد مسکن برای رسیدگی به وضعیت معیشتی و مسکن فقرا و اقشار ضعیف نیازمند ارائه خدمات مختلف به مردم.لازم است مشکلات آنها در زمینه های مختلف به ویژه تامین مسکن حل شود.

حجت‌الاسلام محمود پارمان با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی که بنیاد مسکن در راستای توسعه شهر تلاش می‌کند، اجرای طرح آمایش است، گفت: استان.