ضریح برای زائران امام هشتم (ع) خواسته مردم میامی است-خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی غلامی در خطبه نماز جمعه این هفته میامی که به میزبانی مسجد جامع این شهر برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت تسهیل در امر ازدواج، تاکید کرد که مسئولان در این دو اهتمام بیشتری داشته باشند. اشکال کار اجرایی و فرهنگ سازی در زمینه ازدواج جوانان.

وی با بیان اینکه ساده بودن این ازدواج باید برای ازدواج های جوان در جامعه الگو قرار گیرد، افزود: سادگی و تقلید از سبک زندگی فاطمی باید مورد توجه زوج های جوان قرار گیرد تا شاهد ازدواج ساده باشیم.

امام جماعت موقت میامی نیز در بخشی دیگر از سخنان خود به برخی از مطالبات مردم این شهرستان از دولت اشاره کرد و گفت: ایجاد زیارتگاه مقدس برای زائر امام هشتم.آ) این بخشی از مطالبات عمومی است که در جذب گردشگر، مسکن، شغل، معرفی گردشگری به میامی و… موثر است.

غلامی جذب نیروی بومی و کاهش بیکاری را از دیگر خواسته های مردم میامی دانست و تصریح کرد: دولت علاوه بر تقویت دفتر در میامی به فکر اشتغال نیز باشد. گرفتن جوانان نیز تمایل به حضور در این حوزه دارند.

وی افزود: همچنین از رگولاتورها می خواهیم نظارت بر بازار را افزایش دهند تا با هزینه های جاری زندگی کنار بیایند چرا که مردم اکنون با چالش های زیادی روبرو هستند.