ضرورت تقویت ظرفیت داخلی/تاکید دادگستری – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدحسن رستمیان در خطبه نماز جمعه این هفته دامغان به میزبانی امام جماعت این شهرستان ضمن صحبت از همایش سراسری ۲۵ ائمه جمعه به مدت سه روز ادامه داشت. وی در تهران ضمن اعلام اینکه در این جلسه بر لزوم حضور دولت بر فرهنگ “ما می توانیم انجام دهیم” تاکید زیادی شده است، گفت: تنها راه وجود تحریم ها مشکلات اقتصادی زیادی را برای مردم به وجود آورده است. از این رو، لازم است درک مهارت ها در خانه تقویت شود.

وی با بیان اینکه برای حل مشکلات حوزه معیشتی مردم بر اجرای عدالت و رفع مشکلات آنها تاکید شده است، افزود: تلاش می کنند مردم را وابسته و وابسته به خود دشمن اجرای قانون کنند. مجازات های سنگین، اما برنامه مسئولان برای حل مشکل و تقویت مهارت های موجود در این رفع توطئه است.

امام جمعه دامغان با بیان اینکه شکی نیست که در همه شهرها به ویژه دامغان پتانسیل رشد وجود دارد، اما اندکی توجه به آنها می تواند گره اقتصادی را باز کند، ابراز داشت: امیدواریم از این منظر به معنای کاربرد عدالت، رفع دغدغه ها و در نظر گرفتن مهارت ها، حل مشکلات اقتصادی.

رستمیان ضمن بیان اینکه یکی از موارد مهمی که می تواند در توسعه و پیشرفت کشور موفق باشد، خوبی های موجود در جامعه است، تصریح کرد: اگر اتفاقات خوب در جامعه پیاده شود، تأثیر مثبتی بر آن دارد. جامعه. جنبه اجتماعی روانشناسی و روانشناسی

وی با بیان اینکه همه باید در انجام امور خیریه مشارکت داشته باشیم و در تبیین و اعمال این ارزش دینی تلاش کنیم، افزود: جامعه به وجود یک وظیفه مقدس در امر خیر و انفاق به شدت معتقد است که باید در سطح جامعه به درستی انجام شود. جامعه