صهیونیست ها قصد دارند 28 واحد مسکونی در کرانه باختری بسازند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه عبری زبان «اسرائیل هوم» در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد که جنبش صهیونیستی موسوم به «نحله» که در توسعه شهرک سازی یهودیان در سرزمین های اشغالی فعال است، قصد ساخت خانه های جدید 28 را دارد. برای ایجاد اشغال کرانه باختری.

این روزنامه نوشت که ساخت 3 واحد مسکونی باید چند روز پس از سفر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به سرزمین های اشغالی در هفته جاری آغاز شود.

جزئیات بیشتری از این عملیات اشغالی توسط ارتش صهیونیستی هنوز منتشر نشده است، اما بیانیه سفر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به تل آویو حاکی از آن است که برای آمریکایی ها، اشغال رژیم صهیونیستی حتی در مناطق اشغالی است. کرانه باختری که مخالف قطعنامه سازمان ملل است موضوعی پذیرفته شده است، هرچند مقامات آمریکایی و وزارت خارجه محلی مخالفت آشکار خود با صهیونیست‌های غیرقانونی شهر در کرانه باختری اشغالی را اعلام کرده‌اند.

پیش از این موسسه صهیونیستی Peace Now با انتشار گزارشی در سایت خود اعلام کرد که میزان ساخت و ساز مسکن در کرانه باختری (از جمله قدس اشغالی) در دوران نخست وزیری نفتالی بنت در مقایسه با نخست وزیر بنیامین نتانیاهو 62 درصد افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، تخریب منازل و اماکن فلسطینی ها نیز در دوره نخست وزیری بنت نسبت به کابینه قبلی 35 درصد افزایش یافته است.

همچنین در این مدت 6 اقامتگاه غیرقانونی در کرانه باختری ساخته شد که ساخت آنها خلاف قوانین داخلی رژیم صهیونیستی بود.

در گزارشی از سوی سازمان صهیونیستی صلح نو، آمده است که در زمان نخست وزیر نفتالی بنت، پروژه های استراتژیک مرگبار جان و معیشت فلسطینی ها را گرفت و به دنبال راه حل هایی برای هر دو کشور و آن بود. توافقات سیاسی بیش از هر زمان دیگری. .

شایان ذکر است که نفتالی بنت، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی، دو هفته پیش به دلیل اختلافات سیاسی فزاینده، سیاست ها و کاهش مدیریت مشترک، تصمیم به انحلال کنست و تشکیل کابینه انتقالی به رهبری یایر لاپید گرفت. استعفا داد. از اقتدار