صندوق بازنشستگی فولاد در دولت سیزدهم تغییر کرد-خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق بازنشستگی فولاد، «حسین عامریان» در دیدار با «سید محمد حسینی» نایب رئیس مجلس به تشریح بد بودن بازنشستگی صندوق فولاد در آغاز به کار تیم مدیریتی جدید، شفافیت و شفافیت پرداخت. مبارزه با فساد، مدیریت جوان و شاغل مدیران انقلابی، تجدید همکاری، تکریم و ارتقای مراقبت از بازنشستگان، آماده سازی مفید از مهمترین دستاوردهای صندوق بازنشستگی در 6 ماه گذشته می توان به تجمیع شعب، جستجوی مسائل استخدامی، کنترل مالی، رسیدگی به امور حقوقی، قوانین متعدد، افتتاح و بررسی طرح های عمرانی متعدد، روابط حسنه با نمایندگان مجلس و سایر مقررات.

عامریان درباره سفرهای خود به استان‌های مختلف از جمله کرمان، یزد، مازندران، خراسان، گلستان و خوزستان برای دیدار با بازنشستگان و بررسی وضعیت شعب گفت: به‌عنوان مثال، قبلاً در -از زمانی که انتخاب کردم چهار بار به کرمان سفر کرده‌ام. جای او مشکلات کارگری و اعتصابات خشونت آمیز در این استان وجود داشت که با همدلی شورای کار و جلسات برگزار شده رفع شد.

وی افزود: تیم مدیریت جدید صندوق مربوطه را در کمتر از 3 ماه تکمیل کرده است. علاوه بر این، انواع فعالیت های رفاهی برای بازنشستگان اعم از زیارتی و سیاحتی در این دوره مشهود است.

عامریان در خصوص انتقاد برخی بازنشستگان از بیمه سلامت گفت: در قرارداد جدید تمام ایرادات قرارداد سال گذشته را برطرف کردیم و بیمه را مجبور به رفع مشکل کردیم که از قبل وجود دارد.

سید محمد حسینی در پایان این نشست با ابراز خرسندی از پیشنهاد صندوق فولاد به بازنشستگان، بر اهمیت تکریم این مجموعه تاکید کرد. خدامتشریح رویه ها و برنامه های دولت سیزدهم و به ویژه معاونت امور مجلس. رئیس جمهوری هزینه ارتباط بین نمایندگان و مدیران دستگاه های اجرایی را پرداخت.

وی با بیان اینکه مدیریت جوان صندوق آهن تفاوت چشمگیری در تامین منابع مالی ایجاد کرده است، گفت: آمادگی داریم با همکاری صندوق آهن در لایحه بودجه سال آینده بودجه قوی برای صندوق لحاظ شود. از طرفی آمادگی داریم با همکاری صندوق اصلاح قانون لایحه ای را در قالب لایحه به مجلس ارائه کنیم.

خوب است از احمد یاد کنیم خانی نوذری، معاون اقتصادی وزارت کار، ساسان ولی زاده، مشاور فرهنگی معاونت رسانه ای مجلس رئیس جمهوری و امیر فواد محسنی مدیر کل نیز در این جلسه حضور داشت.