صلح و آشتی موجب اتحاد و اتحاد مسلمانان می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد رزم روز سه شنبه در مراسم خون صلح در شهرستان دلفان با تاکید بر اینکه خدا را شاکر و شاکر توفیق حضور در این مراسم باشکوه است، گفت: این مراسم ارزشمند، ملی و مذهبی است. : خون صلح. سنت حسنه.و روحیه عشایر غرب کشور، مذهب و ملیت مردم لرستان و مردم صالح شهرستان دلفان از دیرباز زاده شده است.

وی گفت: امروز شاهد برگزاری این مراسم صلح و سازش، آشتی، دوستی، انسانیت، محبت، مهربانی، برادری، اتحاد، همبستگی، اتحاد، اتحاد و همبستگی در منطقه بودیم.آسان» ما دولت شهرستان دلفان هستیم.

رئیس قاضی لرستان به سومین روز از هفته وحدت بین اهل سنت و شیعه و همچنین میلاد پیامبر اسلام اشاره کرد.پ) و امام صادق (آ) وی گفت: یاد و خاطره شهدای وحدت را گرامی می داریم.

رزم تأیید کرد که این مراسم صلح و سازش برای رضای خداوند، پیروی از سنت، پیروی از دستور پیامبر است.پ)این کار در هفته وحدت انجام شد. ترجمه- محبوب هستند.

وی با تاکید بر اینکه مردم این شهرستان ایثارگر، مخلص، برادر و خواهر هستند، تصریح کرد: مردم دلفان مردمی انقلابی، سرزمینی، ایثارگر و شهیدپرور هستند. پرورش دهنده و… سپس

رئیس کل دادگستری لرستان از تلاش مستمر ناظران و بزرگان خبر داد ز نفوذ شهرستان دلفان گفت: ریش سفیدها مورد قبول مردم عالی هستند چرا که مردم از حضور این بزرگان و همچنین بزرگان دین عفو ​​می کنند و اکنون شاهد پذیرش پرونده قتل 61 هستیم. در استان لرستان در سه سال گذشته.”

رزم گفت: صلح و سازش از ویژگی های بارز مردم لرستان و به ویژه مردم دلفان است که این امر در آموزه های اسلامی از جایگاه بالایی برخوردار است.

وی در ادامه سخنان خود گفت: بخشش کار آدمی است که با دل، خوش اخلاق و… انتقام می گیرد. نه آیندهبا وجود اینکه می توانند انتقام بگیرند، افزود: به همین دلیل است که امروز در مقابل این خانواده بزرگ اینجا هستیم.

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به اینکه این اقدام والدین بسیار ارزشمند و دارای ثواب حیات پس از مرگ است، تصریح کرد: از اعضای شورا برای حل اختلافات و کارکنان صبر ایجاد کننده صلح و اجماع تقدیر و تشکر می کنم. در میان مردم

رزم با تاکید بر اینکه صلح و وفاق همواره در آموزه های اسلامی و نیازهای جامعه مورد تاکید قرار گرفته است، اظهار داشت: این امر موجب وحدت، همبستگی و وفاداری میان اسلام می شود، صلح و وفاق اساس امنیت و تقویت منافع، قدرت و اقتدار ملی است.

وی تاکید کرد: امنیت یکی از پایه های رشد و توسعه هر جامعه است.