صدور حکم ارزشیابی 715 هزار معلم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، صادق ستاری فرد از صدور حکم ارزشیابی ۷۱۵ هزار معلم برای دریافت «مزایای شماره آموزش معلمان» خبر داد و گفت: امور اداری منطقه و شهرستان تا ساعت ۶ مهلت دارد. بعد از ظهر امروز برای انتشار دستور برای بقیه مردم.

با بیان اینکه مدیریت منطقه ای و شهرستانی آموزش و پرورش تا ساعت 18 امروز فرصت دارد تا حکم نمره معلمان را برای دریافت «مزایای تحصیلی معلمان» منتشر کند.

وی افزود: دستور تربیت معلم را برای همه معلمان از هم اکنون تا آبان ماه منتشر می کنیم. پس از صدور این دستورات، یعنی از فردا صبح، اقدام به صدور دستورات نهایی می کنیم.

معاون برنامه مقدار کمی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه ساعت 14 و 30 دقیقه امروز 715 هزار حکم تربیت معلم و 900 هزار حکم بازپرداخت حقوق برای 900 هزار کارگر صادر شده است، گفت: هر دو به همراه سازمان برنامه و بودجه در این ماه پرداخت خواهد شد.

ستاری فرد تائید کرد که اداره منطقه باید ساعت 18 امروز با صدور حکم و اعاده حقوق نسبت به بقیه موارد اقدام کند. امروز این مصوبه بسته می شود و به خزانه ارسال می شود تا با برنامه و سازمان بودجه این ماه یا بازیابی حقوق و دستمزد معلم در حال تحصیل کار کند.

وی همچنین از زحمات شبانه روزی همکاران خود در چند وقت اخیر در صدور احکام معلم قدردانی کرد.