صبر یحیی گل محمدی در زمستان برای جذب مهاجم مصدوم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس آخرین بازی فصل جاری را برگزار کرد شروع او در مسابقات جهانی مس کرمان به میدان می رود. این دیدار از ساعت 17:00 روز پنجشنبه آغاز می شود.

تعلیق بازی‌های لیگ برتر پس از پایان هفته یازدهم، صحبت‌هایی را در مورد احتمال جذب عیسی آل کثیر به صورت انتقال آزاد به راه انداخته است تا این مهاجم بتواند فصل گذشته پس از بهبودی از مصدومیت به ترکیب بازگردد.

یحیی گل محمدی نیز برای جاذبه ها آل کثیر با باشگاه صحبت کرد اما این بازیکن در جام جهانی حضور نخواهد داشت 2022 برای امضای قرارداد با پرسپولیس. سرمربی پرسپولیس از آل کثیر می خواهد که آمادگی بدنی داشته باشد تا بتواند برای این تیم بازی کند. از یک طرف شرایط خوبی برای یورگن است لوکادیا و شیخ دیابت کادر فنی این تیم باعث شد تا برای استفاده از آل کثیر عجله نکنند.

بنابراین، آل کثیر واجد شرایط نقل و انتقالات زمستانی است که از شنبه 17 ژانویه شروع می شود و در روز پنجشنبه 6 فوریه به پایان می رسد. 141 تعداد بازیکنان پرسپولیس همچنان در حال افزایش است.