شیر مادر خطر ابتلا به آسم را در کودکان کاهش می دهد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر مدیسون نت، دکتر. “یدریا ویلسون، رئیس تیم تحقیقاتی دانشگاه تنسیاو گفت: “شیردهی محافظت حداقل برای شش ماه است.” بخصوص این یکی از روش‌ها است، اما محافظت در مدت زمان کوتاه‌تری نیز امکان‌پذیر است آسم “دادن.”

ویلسون گفت: شیردهی علاوه بر ویتامین ها، فاکتورهای دیگری نیز دارد که می تواند بر رشد ریه و سیستم ایمنی تأثیر بگذارد.

این مطالعه شامل بیش از 2000 مادر و کودک از سه مطالعه بود. از زنان در مورد شیردهی و علائم آسم از آنها پرسیده شد که فرزندانشان چه زمانی 4 تا 6 ساله هستند؟ هر چه مادر به تنهایی کودک خود را از شیر بگیرد، احتمال اینکه کودکش تحت تأثیر قرار گیرد کمتر می شود. آسمدر میان آنها خس خس تراترا، تشخیصی آسمیا از داروهای تجویزی استفاده کنید آسم یکی دو سال پیش زندگی کنید.

در مقایسه با نوزادانی که کمتر از دو ماه با شیر مادر تغذیه می‌کردند، نوزادانی که دو تا چهار ماه با شیر مادر تغذیه می‌کردند، 36 درصد کمتر در معرض ابتلا بودند. آسم یا در 4 تا 6 سالگی نفس بکشید.

این مطالعه نشان داد که نوزادانی که به مدت 5 تا 6 ماه از شیر مادر تغذیه می کردند، 39 درصد کمتر در معرض ابتلا بودند. آسم و کسانی که بیش از شش ماه از شیر مادر تغذیه کرده اند، احتمال بهبودی بیشتری دارند آسم 48 درصد کاهش یافتند.

شیر دادن با شیرخشک یا آب میوه مانند شیر دادن به صورت انفرادی است آسم محافظ نیست

محققان می گویند: “شیر مادر حاوی تعداد زیادی باکتری خوب در روده و سایر پروتئین های محافظ است که سیستم ایمنی را تقویت کرده و باعث ایجاد آلرژی می شود.” آسم اجتناب کردن. “

محققان پیشنهاد می‌کنند که اگر نمی‌توانید شیر بدهید، راه‌های دیگری برای جلوگیری از آن وجود دارد آسم وجود دارد، از جمله کاهش در استفاده دوست نداشتن بیوتیک من میفهمم و اقدامات لازم را برای جلوگیری از عفونت انجام دهید. استفاده بیش از حد از دوست نداشتن بیوتیک من میفهمم رایگان میکروبیوم روده و پایه بیماری را تغییر دهید آسم دادن.