شیراز آماده پذیرایی از پیکر مطهر سیدالشهد علیه استان فارس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، احسان اصنافی ضمن اعلام خبر شهادت حاج عبدالله اسکندری از تهیه، برنامه ریزی و اجرای تمهیدات لازم توسط شهرداری شیراز برای پذیرش و تشییع پیکر مطهر سیدالشهد از مقاومت فارس خبر داد. .

وی در ادامه سخنان خود مقدمات را در ابعاد مختلف تبیین و تشریح کرد: تبلیغات شهری و ایجاد فضاهای عمومی در سطح شهر و برپایی دستور ‘تدفین پیکر پاک این شهید عزیز در عاشورا. روز یکی از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز است.

اصنافی اطلاع رسانی و تبلیغات در مترو و اتوبوس های سطح شهر را از دیگر فعالیت های این منطقه در روز تشییع سردار شهید مقاومت فارس عنوان کرد.

شهردار شیراز گفت: در روز عاشورا استفاده از مترو رایگان است و اتوبوس های با بالاترین ظرفیت آماده خدمات رسانی به شهروندان برای شرکت در مراسم تشییع پیکر شهید حاج عبدالله اسکندری و مراسم. در روز عاشورا

وی با تایید اینکه تمهیدات لازم برای شرکت کنندگان در این مراسم توسط شهرداری شیراز انجام شد، گفت: اقدامات لازم برای انتقال شهروندان از سه راهی شهزاد قاسم، ترمینال احمدی به دارالرحمه و بالعکس در نظر گرفته می شود.

شهردار شیراز گفت: پارکینگ در مسیر حرم مطهر شاهچراغ (آ) که زیر نظر شهرداری شیراز بوده و به صورت رایگان در دسترس عموم می باشد.

اصنافی همچنین از آمادگی کامل آتش نشانی و حراست در زمینه کار شهری خبر داد و گفت: تیم موتورسیکلت، خودرو و سرنشینان پیاده و تیم ویژه بحران شهرداری در مراسم تشییع آماده باش خواهند بود.