شکست مقابل تیم قدرتمند سوئد / پایان تیم ایران در مرحله گروهی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال ایران شنبه شب در دیدار نهایی مرحله گروهی جام جهانی به مصاف تیم قدرتمند سوئد رفت که با نتیجه 33 بر 15 شکست خورد و فصل اول با نتیجه 15 بر 7 سوئد به پایان رسید و در در نیمه دوم 18 بر 8 شکست خوردند و تیم ملی ایران و سوئد بازی را با نتیجه 33 بر 15 به پایان رساندند.

دختران ایرانی در بازی اول مقابل گینه با نتیجه 19 بر 19 و در بازی دوم مقابل تونس با نتیجه 29 بر 24 به ثمر رسیدند. او در آخرین بازی مرحله گروهی در رده های هفدهم تا سی و دوم جام ریاست جمهوری شکست خورد.

مهربان بدوی، الناز یارمحمدی توسکی، هانیه کریمی، هستی دخایی، مرضیه قره خانی، فاطمه برات پور، سیده لیلا حسینی، معصومه قنبری، شهرزاد نصوحی.

همچنین غلامعلی اکبرآبادی (مدیر فنی)، آزاده گیلانی (سرپرست)، مهسا معتمدی (مربی)، زهرا احمدی نیا (مربی دروازه بانان)، زهره کشاورزیان (پزشک) به عنوان کادر فنی تیم ملی ایران در این رقابت ها حضور دارند.

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان تا 12 جولای 1401 به میزبانی اسلوونی برگزار می شود.

تیم ملی هندبال بانوان ایران با کسب دومین عنوان قهرمانی آسیا، سهمیه حضور در جام جهانی 2022 به میزبانی اسلوونی را به دست آورد.

تیم ملی جوانان ایران برای اولین بار در تاریخ هندبال ایران به جام جهانی راه یافت.