شکست بن‌بست های کشور با توسعه و افزایش گروه‌های جهادی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج سازندگی عنوان کرد: بدون شک در گام دوم انقلاب اسلامی با گسترش و توانمندی این حرکت‌های جهادی و توسعه گروه‌های جهادی، همه بن بست‌های احتمالی و موانع در مسیر پیشرفت ایران اسلامی از بین خواهد رفت و این دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که روزبه روز بر بن بست‌های ان‌ها در تقابل با انقلاب و نظام اسلامی افزوده می‌شود.

متن این بیانیه به این شرح است:

۱۷ اردیبهشت ۱۳۷۹ یادآور یکی از تدابیر تاریخی، آینده ساز و دوراندیشانه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بوده که بر تارک آن نام بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی بسیج، درخشنده و الهام‌بخش است.

تشکیل بسیج سازندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است که می‌توان از آن به‌عنوان نماد و الگویی از حرکت جهادی و محرومیت زدایی و خدمت به مردم در مقاطع حساس و مهم کشور یاد کرد.

بحمدالله بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی در دوران خدمت با برکت خود توانسته با فرهنگ و تفکر جهادی بسیج و عمل به منویات فرماندهی معظم کل قوا در جهت تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی همچون محرومیت زدایی و کمک به مستضعفین گام‌های بزرگ و پر افتخاری را بردارد.

بدون شک در گام دوم انقلاب اسلامی با گسترش و توانمندی این حرکت‌های جهادی و توسعه گروه‌های جهادی، همه بن بست‌های احتمالی و موانع در مسیر پیشرفت ایران اسلامی از بین خواهد رفت و این دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که روزبه روز بر بن بست‌های ان‌ها در تقابل با انقلاب و نظام اسلامی افزوده می‌شود.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج سازندگی به تمام بسیجیان و گروه‌های جهادگر، آرزومند است روز به روز شاهد گسترش فرهنگ و تفکر این یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) با خدمات رسانی به ملت شریف ایران و توسعه فرهنگ و جریان سازی حرکت‌های جهادی در گستره جهان، با تبعیت از فرامین و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بین جوانان ایران اسلامی باشد.