شکست ایران مقابل تیم جوانان کره جنوبی/ فرصت از دست رفته صعود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال جوانان ایران دوشنبه شب ششم تیرماه در دومین دیدار از رقابت‌های قهرمانی و مسابقات قهرمانی آسیا در سراسر جهان به مصاف تیم قدرتمند کره جنوبی رفت. شاگردان سرگئی در این دیدار به میزبانی بحرین با نتیجه 32 بر 27 شکست خوردند.

کره ای ها از این دیدار تاثیر زیادی بر فوتبال ایران گذاشتند و اولین بازی را با نتیجه 16 بر 10 مقابل کره جنوبی به پایان رساندند.

در ادامه بازی با وجود حمله تیم ملی ایران به فوتبال کره جنوبی، درخشش مدافع کره ای باعث شد تا ایران چندین بار گل نخورد.

در پایان این دیدار تیم ملی ایران عملکرد چشمگیری از خود به نمایش گذاشت و در مدت کوتاهی تعداد گل های خود را کاهش داد اما در نهایت نتیجه این دیدار 32 بر 27 شد. قهرمانان .

تیم ملی ایران با توجه به این شکست فرصت حضور در دیدار رده بندی را پیدا نکرد و باید تلاش می کرد تا در رده های پنجم تا هشتم قرار بگیرد.

هندبالیست های جوان ایران روز شنبه در اولین دیدار خود در این مسابقات تیم قدرتمند عربستان را شکست دادند. تیم ملی هندبال ایران چهارشنبه 8 تیرماه در سومین بازی از ساعت 19:30 به مصاف کویت می رود.

شایان ذکر است که هر دو تیم کره جنوبی و کویت با کسب 5 طلای آسیایی در رده امسال بهترین تیم های قاره محسوب می شوند. عربستان سعودی نیز سال هاست که در رده مردان رقابت می کند.

احسان بذرافکن، سعید علی اکبری، طاها شکوهی پور، علی مقدم، محمد سنجری پور، رضا بیات، شایان فرشته نژاد، سید مهرشاد دانشی، علی حافظیان، امیرعباس زارعی، صابر حیدری، امیررضا شجاعی، سهیل صفری، مهدی رضا مبین و مهدی رضا مبین. امیرحسین مسعودنیا ترکیب تیم ملی هندبال جوانان ایران برای قهرمانی آسیا.

ابوالقاسم شعبانپور (مدیر فنی)، سرگئی نیکولنکو (سرمربی)، محمود متین (سرپرست)، حسن رنجکار (مربی)، امید کاظمی (دستیار ورزشی) به عنوان کادر فنی تیم ملی ایران در این مسابقات حضور دارند.

در قرعه کشی، تیم های ملی ایران، کره جنوبی، عربستان و کویت در گروه A و تیم های ملی بحرین، ژاپن، هند و پاکستان در گروه B در رشته هندبال آسیا قرار گرفتند. قهرمانی.

پس از پایان مرحله گروهی، تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B، تیم اول گروه B برای تعیین رتبه اول تا چهارم به مصاف تیم دوم گروه A می رود و تیم سوم در گروه الف با تیم چهارم B و تیم سوم گروه B با تیم چهارم در الف روبرو خواهند شد و در رده پنجم تا هشتم قرار خواهند گرفت.