شکسته نشده مذاکرات آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه – خبرگزاری مهر | داستان ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانخبرگزاری تا حد زیادی، گروه بین الملل: بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید دومین روز به همین دلیل مبارزه اوکراین همراه خود سخنرانی در میان بسیاری آنریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه را مورد آزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک قرار داد. کدام ممکن است بایدن او می رود علیه پوتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع شناخته شده به عنوان سخنگوی او می رود صحبت کرد کرملین او می رود نیز از نزدیک {پاسخ} داد.

در داخل شکسته نشده این گزارش می توانید تحولات {هر} بازدید به اوکراین را دنبال کنید:

01: 3 ساخت تئاتر ماریوپل شیفته نظامی اوکراین به کوره کشیده شد

وزارت حفاظت روسیه معرفی شد کدام ممکن است این اعتراض شیفته نظامی اوکراین تحریک شده است يز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تئاتر راه اندازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون ریزی کرد ماریوئل منفجر شد.

{در این} اطلاعیه آمده است: «طبق داده ها تایید شده، نظامی اوکراین عملیات خونین جدیدی را مشارکت در دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه تئاتر بهترین راه اندازی کرده است». ماریوئل منفجر شد.

بر ایده این اطلاعیه، تقریباً در مورد تهدید احتمالاً برای همه زمانها غیرنظامیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک اوکراینی ها در داخل 9 مارس همراه خود بیمارستان # 1. ماریوئل تصور می شود بود کدام ممکن است تئاتر در داخل وسط کلان شهر تخریب شود.


01: 3 اولیه تصمیم های مرحله نخست بین واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکو برقرار شد

جیک سالیوان، راهنما امنیتی ایالات متحده آمریکا، روز چهارشنبه همراه خود نیکولای دیدار کرد. اتروشفدبیر شورای ایمنی روسیه.

این تصمیم تلفنی در واقعیت اولیه ارتباط مرحله نخست بین واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکو به همین دلیل زمان تحریک کردن {حمله} ارتش روسیه به اوکراین در داخل 24 فوریه بود.

در داخل اطلاعیه کاخ سفید آمده است: «سالیوان به ژنرال ها اتروشف وی بازگشت به شد: اگر روسیه برای رفع فاجعه با استفاده از دیپلماسی قابل توجه است، نیاز به به همین دلیل {حمله} به شهرهای اوکراین انگشت بردارد.

راهنما رئیس جمهور آمریکا خواهد شد بر مخالفت از حداکثر کشورش همراه خود آنچه کدام ممکن است «{حمله} غیرمنطقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناعادلانه روسیه به اوکراین» خواند، تاکید کرد.


03: 3 روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در نهایت به هماهنگی صلح خواهند رسید

«مایکل ودولیاکیکی در میان {مشاوران} محل کار ریاست جمهوری اوکراین اظهار داشت کدام ممکن است مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف در نهایت توافقنامه صلح را امضا خواهند کرد.

ودولیاک چهارشنبه در داخل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد بگو: او می رود به اوکراین 24 اظهار داشت: «تردیدی {وجود ندارد} کدام ممکن است 2 ملت توافقنامه صلح منعقد خواهند کرد. وی افزود: پرس و جو اینجاست کدام ممکن است مفاد این هماهنگی {چیست}.


03: 3 درهم آمدن است آماده نظامی اوکراین برای بهره مندی از سلاح های شیمیایی است

ژنرال ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت حفاظت روسیه اظهار داشت کدام ممکن است وزارت حفاظت اوکراین در داخل اقدامات تحریک آمیز به همین دلیل سوی غرب حمایت می تواند. يز مجهز همراه خود بهره مندی از سلاح های شیمیایی بر گروه غیر ارتش.

وی خاطرنشان کرد کدام ممکن است علت این اقدام متهم کردن روسیه به بهره مندی از سلاح شیمیایی علیه افراد اوکراین {بوده است}.

سخنگوی وزارت حفاظت روسیه افزود: گروه های روسی مشارکت کننده در داخل عملیات ویژه ارتش مهمات شیمیایی ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی توانند} داشته باشند. چون روسیه همراه خود آمریکا یکی معمولاً نیست {سربازان} همراه خود انهدام رادیکال انبار این سلاح ها در داخل حین مشارکت در فرآیند {در این} بین در سراسر جهان خودش {حرکت} کرد.


02:00 ایالات متحده آمریکا اقداماتی را برای لغو تحریم ها علیه روسیه ادعا کرده است

آنتونی بلینکنجان کری وزیر امور خارجه آمریکا معرفی شد کدام ممکن است تحریم ها علیه روسیه «در داخل صورت دسترسی به اهدافش» لغو خواهند شد.

بلینکن او می رود روز چهارشنبه در داخل منصفانه مصاحبه رادیویی اظهار داشت کدام ممکن است قرار نبود این تصمیم شکسته نشده داشته باشد یا نباشد. وی افزود: این به ساده منصفانه دستگاه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود موفقیت در عملکرد، مجازات لغو می تواند.

رئیس اسباب بازی دیپلماسی آمریکا همراه خود ابراز امیدواری برای نوک مبارزه در داخل اوکراین، اظهار داشت: تحریم‌ها {در این} مورد لغو خواهند شد.


00: برای ادعا هماهنگی بین مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف ادامه دارد صبح زود است

فایننشال تایمز روز چهارشنبه گزارش داد کدام ممکن است روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین بر بالا کوره بس را انتخاب کنید و انتخاب کنید عقب نشینی ارتش به هماهنگی رسیده اند.

کرملین در داخل اطلاعیه ای معرفی شد کدام ممکن است برای ادعا چنین توافقی خیلی زود است.

دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهور روسیه در داخل {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است نمی شود خبر {واقعی} است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه چنین طرحی ممکن است وجود داشته باشد، اظهار داشت: {در حال حاضر}، ما معتقدیم کدام ممکن است برای ادعا {هر} سبک توافقی زود است.


000:00 پاسخ مسکو به اظهارات جوبیدن دانستن درباره پوتین

کرملین به محیط شناسایی شد بایدنرئیس جمهور آمریکا ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را محکوم کرد.

دیمیتری پسکوفسخنگوی کرملین به اسپوتنیک اظهار داشت: «{حرف آخر}». بایدنرئيس جمهور بایدن دانستن درباره ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه سخنانی غیرقابل قبول را انتخاب کنید و انتخاب کنید نابخشودنی به همین دلیل سوی رئیس دولتی است کدام ممکن است صدها نفر را همراه خود بمب های شخصی کشته است.


:56 پوتین جنایتکار جنگی است

محیط بایدنولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را “جنگجوی مبارزه” توضیح دادن کرد.

او می رود به خبرنگاران در داخل کاخ سفید اظهار داشت: «در نظر گرفته شده می‌کنم پوتین منصفانه جنایتکار جنگی است.

کاخ سفید نگاه به گذشته به همین دلیل واژه “جنایتکار جنگی” استفاده بیشتر از نکرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تحقیقات در داخل جاری مشارکت در فقط در مورد تهاجم روسیه به اوکراین ردیابی می تنبل.