شهر و شهرستان دشتی به پرچم گردان امام رضا (ع) معطر شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، خدام حرم رضوی در بدو ورود به روستای دشتی از توابع شهرستان گلستان ساحلی. بگان بخش خداوند آنجا بودند و مردم منتظر بودند تا عقل رضوی برسد.

خدام رضوی پس از ساخت برنامه در این شهر به پاسگاه محیط بانی کوه مند رفت و با محیط آشنا شد. بانانپرچم سلام برافراشته شد.

در جمعیت شرکت کنید بابمنیر یکی دیگر از کاربردهای خداوند در بخش خداوند در آنجا نیز مردم از ساعاتی پیش آماده استقبال از خدام حرم رضوی شدند.

جمعیتی مشتاق که شاید برخی از آن ها سال ها مشتاق دیدار بودند و به هر دلیلی موفق شدند به آنجا برسند. مشهد (ع) پیدا نشد. چشمانش را روی پرچم سبز رنگ دادگاه می بندد خورشید خورشید آنها واضح بودند.

مردم شهر بدالله همچنین سنگ بنای حرم مطهر رضوی را گذاشتند و به مدت ده سال مشتاق میزبانی برنامه های مختلف از جمله سرود ملی «سلام فرمانده» بودند. نودي من میفهمم پرچم علی را در دست گرفتند و متبرک شدند پسر از حضرت موسی رضایت (ع) معلوم شد در میان جمعیت است.

    شهر و شهرستان دشتی با زیارت پرچم امام رضا (ع) معطر شد.

صلوات خوانی ویژه حاضرین و پخش شیرینی و شربت از دیگر برنامه های شهرستان بدالله دیا

خادمان آستان قدس با حضور در شهرستان دشتی حال و هوای معنوی و عرفانی به این شهر بخشیدند و دل به مولای حضرت علی بن موسی کردند. رضایت (ع) هل دادند.

حضور در جامعه ده ساله نودي من میفهمم شهر خداوند در ورزشگاه شهر خداوند از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این شهر، حضور این عزیزان در این مراسم، افشاگری های جدیدی از انقلاب اسلامی ایران در سطح محلی بود.