شهروندان ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیست چه پاسخی دادند؟ – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، امیلی روزهای پایانی زندگی خود را سپری می کرد خردکن روزنامه نگاران و روزنامه نگاران اورشلیم پست وی مستقر در سرزمین های اشغالی با انتشار مطلبی به زبان فارسی در صفحه توئیتر خود به بررسی احتمال حمله رژیم صهیونیستی به کشورمان با توجه به اتفاقات اخیر در داخل آن پرداخت. وی در مصاحبه خود نوشت: بسیاری از ایرانیان از من می پرسند که چرا اسرائیل بیشتر به ما کمک نمی کند؟ به همین دلیل تصمیم گرفتم این نظرسنجی را انجام دهم دادن: آیا از حمله احتمالی اسرائیل به مقر جمهوری اسلامی ایران و مقر سپاه در ایران حمایت می کنید؟

کاربران ایرانی در قسمت نظرات پاسخ های جالبی به این روزنامه نگار صهیونیست دادند. جالب است بدانید که بسیاری از اکانت ها گفته اند که از حمله اسرائیل برای محو این دولت جعلی از روی نقشه استقبال می کنند، اما متاسفانه اسرائیل چنین جسارتی ندارد!

کاربری به نام اژدها وی در این باره نوشت: اگر قرار بود حمله کنید الان حمله می کردید! زیاد جیغ نزدی! برای مشاهده این گزینه بله را کلیک می کنم به معنای واقعی کلمه هستی یا نه!» سیدعلی اکبر صفوی نیز در پاسخ به این توییت نوشت: «بله گرفتم.» مادر شدنت را شروع کن. وبلاگ Tumblr نکن خیلی زیاد حافظه پنهان را پیدا کنید نه» کاربر دیگری به نام حاج فیدل وی همچنین نوشت: «شاید سپاهیان رژیم اشغالگر قدس، از دسته هیچ گزینه ای انتخاب نشده است به چون ما عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم.»

شهروندان ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیست چه پاسخی دادند؟

شهروندان ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیست چه پاسخی دادند؟

یکی از کاربران در پاسخ خود در مورد آن توییت گفت: سوال مزخرفی. سلام!? اطلاعات نه، هیچ کشور و کشوری به فکر ما نیست و هر کشوری منافع خود را در اولویت قرار می دهد! امنیت مرزها و ارتش ما مهم برای ما! نیاز به کمک اسرائیل یا دولت ناهمسان آه تو ما که نداریم! اسرائیل به شما بد کرده است.

شهروندان ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیست چه پاسخی دادند؟

کاربر دیگری افزود: «ایرانی ها نظرات متفاوتی دارند به دو دشمن ملی قسم خورده برای آنها – جاده، قرمز و با هم با آنها دارن دعوا میکنن! یکی گروه خائن و تروریست، به اصطلاح مجاهد خلق، و دیگری رژیم قاتل، غارتگر، خشن، کودک کش و روزنامه نگار اسرائیل. اونجا هست؟؟؟”

برخی از کاربران نیز به شوخی به این پست پاسخ دادند و گفتند: «جان مادرت حمله؛ – نظر اندازه گیری نیازی به حمله و فریاد نیست کاشان به دریا بدو”

شهروندان ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیست چه پاسخی دادند؟

کاربر دیگری نیز نوشته است: هر وقت پشت حزب الله لبنان می شوید صادر کنندهصحبت از ایران شنا یاد بگیر فهمیدی؟! دوستان آنها گفتند قرارداد کاری اسقاطیل آماده شدن!”

کاربر دیگری به خبرنگار اسرائیلی پاسخ داد: ” آنها گفتند دشمن دشمن من است، دوست من از او اما اسرائیل نباید دوست باشد همینطور باشد!!! یادت میاد نه هیچکس از سر دلسوزی به ما ایرانی ها کمک نمی کند نه!! اینها فقط یکی یک سری مقالات ماگسون که در ادامه می آید یکی صدمه آنها می چرخند خونخوار! شما می خواهید از آب گل آلود ماهی دريافت كردنخانه خواندن»

کاربری به نام ماتیلدا او همچنین نوشت: “احمق ها، حمله کنید و ببینید آیا چیزی از نسل شما فاشیست های نژادپرست باقی مانده است.” برای متوقف کردن بعد یا نه شما فقط حمله می کنید قبر من این کار را از قبل انجام دهید.”

کاربری به نام نرگس در کامنتی گفته است: «راستش آینه جایی که شما یک کشور دارید یکی چرانباش سوری در جنوب تهران می توان»

شامل کاربری به نام جلال فضل الهی است کالاها او نوشت: «حمله به ایران نیازی به نظرسنجی ندارد. او می خواهد به کشور جعلی و اشغال شده شما بچسبد نیامد»