شهدا قهرمانان واقعی جامعه هستند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام الله نور کریمی نسل وی عصر شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه در جامعه کسانی که شایسته نیستند الگوی جوانان و جوانان هستند، تاکید کرد: شهدا، آزادگان ما هستند. مدل ها. ، جانبازان و رزمندگانی که باید الگوی این قهرمانان باشند. واقعا برای تلاش در جامعه.

حجت الاسلام کریم نسل گفت: اگر بخواهیم الگو بگیریم واقعا اگر ما شهید باشیم دشمن الگوی دیگری برای ما می سازد که شایسته نیست و کجا باید وارد میدان شوند، متاسفانه ما داریم در میدان دشمن بازی می کنیم.

وی گفت: شورای فرهنگ عمومی استان جایگاه خوبی در زمینه اطلاع رسانی جهاد در کشور به دست آورده و کارهای ارزنده ای در این زمینه انجام شده است.

امام جمعه ایلام افزود: در شورای فرهنگ عمومی پیش رو باید نتیجه این کار را داشته باشیم، برای مدیران و مسئولان مختلف، تمردها و این اختلالات مانند فیلترهایی است که مدیران باید انجام دهند. وابسته به باید بررسی شود و توجه شود که در آن گنجانده شده است مربع که در برابر دشمن ایستاد و ایستاد و سکوت کرد یا در میدان دشمن بازی کرد.

استاندار ایلام نیز در این دیدار با اعلام اینکه آموزش و پرورش و دانشگاه ها نقش مهمی در تبیین و تبیین ارزش ها و دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید دارند، گفت: با روحیه جهادی و شهادت طلبی و درایت الهی مردم. ، آشفتگی های اخیر در عرصه مدیریت و کنترل گذشته

حسن بهرام نیا ادامه داد: یکی از محورهای مهم و موثر در مدیریت ناآرامی های استان، استفاده از مهارت های قومیتی است. الی این حضور و نفوذ بزرگان ایلات و قبیله از بسیار موثر است موفقیت آمیز است.

در این جلسه همچنین نظرات اعضا و پیشنهاد شما ایشان دیدگاه های خود را در خصوص مسئله جهاد برای روشنگری مردم و به ویژه نسل جدید بیان کردند.