شهادت بهترین و شایسته ترین الگو برای جوانان است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر سید محمد تقی شاهچراغی هریکشنبه در جلسه هفتگی شورای برنامه ریختن کنگره ملی شهدای استان قم که بر لزوم انجام اقدامات لازم برای برگزاری اجلاسیه جوانان کنگره ملی شهدای استان تاکید کرد، گفت: شهدا در کشور همیشه الگوی جوانان امروزی ما بوده اند. چنین کرده اند. با آنها توافق کنید تا پرچم آنها سرنگون نشود.

استاندار قم افزود: شهدا امروز بشارت به آینده اسلام و انقلاب و سرافرازی و امید نو دادند. آه تو به جامعه بدهید.

وی بیان کرد: باید سازماندهی لازم برای برگزاری اجلاس جوانان کنگره ملی شهدا در استان قم وجود داشته باشد که این شهدا الگوی امروز جوانان ما هستند.

شاهچراغی گفت: ما موظفیم قدر شهدا را بدانیم و دائماً در راه حکومت بمانیم و همواره باید در نظر داشته باشیم که شهدا منبع بدعت و بهترین و شایسته ترین الگو برای جوانان ما هستند. “

وی بر لزوم پاسداشت و پرورش یاد و خاطره و سنت شهدا به عنوان الگوهای الهام بخش در جامعه تاکید کرد و افزود: احیای اسلامی که اکنون در منطقه شاهد آن هستیم حاصل خون شهید و سایه شهادت است. و جهاد».

استاندار قم گفت: کنگره ملی شهدای استان قم باید با عزت هر چه بیشتر برگزار شود چرا که شهدا الگوی الهام بخش و امیدبخش در جامعه هستند.