شناسایی باند سارقان مامورنما در دماوند/ ۵ مرد و یک زن دستگیر شدند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین فاضلی با افشای هویت باندی که خود را به عنوان پلیس در دماوند معرفی می کردند، اظهار داشت: به محض تاریک شدن هوا، افراد حاضر به تفتیش تعدادی از افرادی که منتظر سوار شدن به خودرو بودند، خود را معرفی کردند: پلیس.

وی گفت: این سارقان با زورگیری افراد را سوار خودرو و سرقت پول و گوشی تلفن همراه و واریز وجه به دستگاه خودپرداز و برداشت از حساب بانکی خود می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: در عملیات پلیس اطلاعات و امنیت و کلانتری مهرآباد، این سارقان به همراه دو دستگاه خودرو و پلاک های جعلی شناسایی و دستگیر شدند.

گفت: این باند افسر قبرها مختص دماوند و گرمسار، پاکدشت، شریف آباد نیست. حکیمیهتهرانپارس، خاوران، پردیس، دماوند و فیروزکوه را شامل می شود.

فضلی افزود: سارقان از اهالی مهرآباد منطقه رودهن بودند که طی یک عملیات غافلگیرانه منزل مورد بازرسی قرار گرفت و عاملان به همراه اموال مسروقه داخل منزل کشف و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: در ادامه این عملیات یک سارق در روستاهای همجوار شهرستان دماوند دستگیر و 50 دستگاه گوشی تلفن همراه از متهم کشف شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در شهرستان دماوند هیچ شرکتی وجود ندارد که اجناس مسروقه را به این شکل خریداری کند. این فروشنده موبایل که با تلاش پلیس دستگیر شده بود در حال تعویض قطعات موبایل بود.

فضلی گفت: در مجموع در این عملیات پلیسی پنج مرد و یک زن دستگیر و روانه زندان شدند.