شب جهنمی برای صهیونیست ها در درگیری بیت لحم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، مناطق صهیونیست نشین بیت گوشت وی در شامگاه چهارشنبه در کرانه باختری فلسطین ساعات زیادی را سپری کرد که در نتیجه این درگیری ها تا کنون یک نظامی صهیونیست مجروح شده است. کمک همچنین منابع محلی از زخمی شدن یک جوان فلسطینی توسط نظامیان اسرائیلی در درگیری در بیت خبر دادند. گوشت آنها گفتند این منابع تایید کردند که این جوان فلسطینی از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و بسیار بیمار است.

مجروح شدن این جوان فلسطینی همزمان با ورود به شهرک صهیونیستی است. ماالیا ادوم در منطقه قدس و بیت اشغالی گوشت عصر چهارشنبه شاهد تیراندازی «آدی التمیمی“، یک جوان فلسطینی است. التمیمی عصر چهارشنبه در مراسم ورودی شهر صهیونیستی ماالیا ادوم شهید که مجری اقدام اخیر در آنجا بود شعافات که منجر به کشته شدن یک نظامی صهیونیست و زخمی شدن چند نظامی دیگر شد. برخی منابع گفتند است اما در طول عملیات خود علیه مهاجمان، اسلحه، سلاح های سنگین و نارنجک های دست ساز به همراه داشت.

روز دوشنبه سه فلسطینی با یک ماشین در چهارراه ماالیا ادوم در حوالی قدس قصد داشتند نظامیان صهیونیست را ساقط کنند که در نتیجه تیراندازی صهیونیست ها به آنها خورده و مجروح شدند و در این اقدام 3 نفر از نظامیان صهیونیست نیز زخمی شدند.

لازم به ذکر است که دولت صهیونیستی در چند هفته اخیر پس از آغاز عید یهودیان تدابیر ویژه ای اتخاذ کرده است. آه تو در قدس اشغالی قرار گرفت و به شهر حمله کرد پرستار مسجد الاقصی نیز در این دوره رشد چشمگیری داشت. از سوی دیگر، نیروهای رژیم صهیونیستی به دلیل ترس از انتفاضه مسلحانه در کرانه باختری، عملیات نظامی خود را در این منطقه به ویژه شهرهای جنین و نابلس تشدید کرده اند.

در ماه‌های اخیر تنش‌ها و درگیری‌ها در کرانه باختری افزایش یافته است، به طوری که سازمان ملل در آخرین گزارش خود اعلام کرد که امسال مرگبارترین سال در کرانه باختری و قدس اشغالی از سال 2006 بوده است.STE-LUCIA تراژدی» هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل در سرزمین های اشغالی به دلیل افزایش خشونت ها آمیز وی با ابراز نگرانی از محدودیت های اعمال شده در مرزهای کرانه باختری از جمله قدس شرقی، افزود: در سال 2022 دست کم 105 فلسطینی از جمله 26 کودک توسط نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند بنابراین در سال 2022 … بیشترین خون از سال 2006 تا به امروز، میانگین ماهانه تعداد فلسطینیان نسبت به سال قبل 57 درصد افزایش یافته است.

هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل متحد اعلام کرد که از ابتدای اکتبر سال جاری تاکنون 15 فلسطینی از جمله 6 کودک توسط نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری و بیت المقدس کشته شده اند و به نظر نمی رسد که قربانیان تهدید ملموسی باشند.

STE-LUCIA تراژدی محدودیت های اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی برای رفت و آمد به داخل و خارج از کشور به شرح زیر است شعافاتشرق قدس و نابلس خاطرنشان کرد که این شرایط توانایی بسیاری را برای مراقبت از آموزش، بهداشت و معیشت محدود کرده است.