شباهت های استقلال و پرسپولیس در شکست خانگی شان از تیم شهرستانی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، تنها یک شب پس از پیروزی استقلال در سیرجان مقابل گل گهر و کسب 14 امتیاز این تیم در جدول، مقابل تراکتور رقیب سنتی تهران با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا در پایان هفته هفتم، دو تیم با امتیاز 14 به پایان رسید و اگر تفاضل گل بهتر از آبی ها نبود، بازیکنان قرمز در بالای جدول قرار می گرفتند.

پرسپولیس تا هفته ششم این مسابقات به همراه 3 تیم مس رفسنجان، فولاد و ذوب آهن 4 تیم بدون شکست این دوره از مسابقات هستند. برد تراکتورسازی مقابل پرسپولیس روند شکست ناپذیری این تیم را به 3 تا هفته هفتم کاهش داد.

استقلال که فصل گذشته بدون شکست به قهرمانی لیگ برتر دست یافت و در این مرحله رکورد قابل توجهی را به جا گذاشت، در هفته اول فصل جدید در خانه مقابل سپاهان شکست خورد تا خیلی زود مشخص شد که آنها نمی روند. باشد که خبر به کار بی عیب خود ادامه دهد.

پرسپولیس در هفته هفتم مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی با یک گل شکست خورد و هر دو تیم در هفت هفته ابتدایی مسابقات با شکست مقابل تیم های غیرتهرانی در ورزشگاه آزادی و ورزشگاه آزادی به تساوی رسیدند. بازی های خانگی

استقلال و پرسپولیس با 4 برد، 2 تساوی و 1 باخت از 7 بازی 14 امتیازی شدند تا در این فصل 2 امتیاز از هر بازی کسب کنند.

استقلال در هفته هشتم این رقابت ها یکی از 3 تیم بدون شکست کشور است و در هفته اول باید در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهانی ها برود که استقلال را شکست دادند، پرسپولیس اصفهان.

به نظر می رسد هفته هشتم می تواند در تساوی جدول موفق باشد; همانطور که حریفان استقلال و پرسپولیس در بین تیم های حریف و در بالای جدول هستند که امتیازات کامل این بازی را به حساب آوردند.