شاید گام بعدی AFC تعلیق لیگ ایران باشد/ قرضی پرسپولیس بدهی نیست – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سهیل مهدی در باره آیا کنفدراسیون فوتبال آسیا مانند فصل گذشته اعلام کرد که استقلال و پرسپولیس همچنان از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم هستند؟ وی گفت: به صراحت نگفته اند که این تیم ها حق حضور در لیگ قهرمانان را ندارند اما پس بیایید توافق کنیم این مشکل چند ماه پیش مطرح شد نویسنده مغرضانه است شاید کارمان را رها کردیم آندرو دشوارتر می شود

وی تاکید کرد که در یک دوره نمی توانیم بدهی را کنترل کنیم و اکنون یک دوره دیگر اضافه شده و موضوع افزایش یافته است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس باید از بانک وام بگیرد؟ قسمتی از آیا بدهی این باشگاه محاسبه می شود؟ یادآور شد: وام پرسپولیس قسمتی از بدهی ندارد. بدهی به کارمندان، کارمندان، مالیات و غیره.

مهدی همچنین به خبر یکی از رسانه های ورزشی ایران مبنی بر تعلیق احتمالی لیگ ایران به دلیل ب. خوب وی در هشداری از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: این تیغه نظارت هر روز بیشتر می شود. زمانی که در آسیا شرکت نکردیم نه میدانم برای به روز بودن چه باید کرد؟ شاید قدم بعدی تعلیق لیگ باشد.

وی که در برنامه ورزشگاه صحبت می کرد، ادامه داد: وقتی می گویند حق رفتن به آسیا را نداری لیگ مرحله بعدی است. هرگز لیگ را متوقف نکن، وقتی به آسیا نمی رویم، چرا لیگ؟

سهیل مهدی یادآور شد: تعلیق لیگ ایران هنوز اعلام نشده اما همچنان خطراتی وجود دارد. اول اخطار بعد جریمه و بعد محرومیت.