سوئد فعالیت اعضای پ ک ک را محدود کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانسوئد فعالیت شبکه را محکوم می کند .. . در اینجا در کشور همچنین اعلام کرده است که در مورد پست های رسانه های اجتماعی مرتبط اقدام خواهد کرد ..ک در استکهلم برگزار شد.

به گفته وزارت خارجه سوئد، این کشور اقداماتی را برای حذف و محدود کردن پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی که حاوی تصاویر پرچم YPG/PKK و رهبر آن عبدالله است، انجام داده است. اوجالان قبلاً، قبلاً انجام شده است.

وزارت امور خارجه سوئد نیز در بیانیه ای اعلام کرد که علیه این اقدام اقدام می کنند. .. . زیرا چنین اقداماتی از طریق یک کمپین تجاوزکارانه با هدف جلوگیری از پیوستن سوئد به ناتو انجام می شود و استکهلم با چنین اقداماتی مخالف است.

سوئد همچنین گروه .. . و تروریسم را در تمام اشکال آن محکوم کرد و «این لیندهوزیر امور خارجه گفت: او هرگز از این گروه تروریستی حمایت نکرده است م. و فیلمی مربوط به پ. . . ما قویا آن را تکذیب می کنیم.»

برخی از حساب های شبکه های اجتماعی مرتبط با YPG/PKK در سوئد عکس هایی را به اشتراک گذاشته اند که پرچم این سازمان را نشان می دهد. .. . و پرتره ای از رهبر آن در تالار شهر تاریخی استکهلم به نمایش گذاشته شده است. اکانت های دیگر این تصاویر را روی دیوارهای باشگاه دارند گلوبین ویچی آرنا منتشر شده.

سوئد و فنلاند ماه گذشته رسماً برای پیوستن به ناتو درخواست دادند. این تصمیم به دلیل جنگ در اوکراین گرفته شد که در 24 فوریه آغاز شد، اما ترکیه، یکی از اعضای قدیمی ائتلاف، مخالفت خود را با پیشنهاد عضویت سوئد و فنلاند اعلام کرد و از آنها خواست تا فرقه ها را تحمل کنند و حتی از آنها حمایت کنند. .