سوء استفاده از 68 طرح جنگل زدایی در سیستان و بلوچستان – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ غلامرضا مالایی در دومین همایش فرماندهان اقتصادی و اقتصادی جهادگران فاطمی که امروز با حضور فرمانده سپاه سلمان، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج، رزمندگان و دانشجویان بسیجی و کسبه اقتصاد مقاومتی در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد، گفت: افزود: با دو محور حاشیه نشینی و فعالیت های جهادی و همچنین اجرای طرح اقتصاد مقاومتی خود را دنبال می کند.

وی ادامه داد: بخشی از طرح رفع سوء تغذیه در قالب برنامه آبرسانی در شمال استان توسط مناطق مخالف گروه استان ها و شهرستان های شمال و جنوب انجام شد. ممکن است و قسمت دیگر توسط بسیج سازندگی در حاشیه شهرستان چابهار اجرا می شود ممکن است به

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ارتش سیستان و بلوچستان سلمان افزود: در حوزه مسکن مستضعفین نیز برنامه ریزی هایی در دستور کار، آغاز فاز سوم پروژه 1000 واحدی مرادآباد و تجهیز کارگاه است. . یکی از مهم ترین طرح ها در این پروژه است. آسفالت جاده گلشن مک، افتتاح 68 پروژه تخریب در بخش عمرانی نیز در هفته بسیج امسال در دستور کار قرار دارد. ،

مالایی وی ادامه داد: در این رزمایش یک هزار و 300 واحد جهادی استان با هدف خدمات رسانی مستقیم و کارآمد به مردم در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان خدمات رسانی می کنند و در این راستا بسته های کمکی به تعداد 35 هزار نفر توزیع می شود. معیشت در جریان است. برنامه هایی وجود دارد که 80 درصد آن توسط سازمان بسیج کشور و 20 درصد دیگر با بهره ارائه می شود. فهمیدن از صلابت ولایت است و از طریق اردوها و مناطق علیه بسیج بین مردم توزیع می شود و با این اقدام امیدواریم بخشی از آسیب دست اندرکاران پاداش همدلی ایجاد شده باشد.

این مقام دولتی هزینه بسته کمکی برای هر نفر را هفت میلیون ریال و شامل برنج، روغن، رشته، حبوبات، رشته، گوشت یا مرغ و سایر اقلام اساسی عنوان کرد.

وی در ادامه یکی دیگر از اقدامات مهم در این حوزه را نصب پنل های خورشیدی عنوان کرد و افزود: بسیج سازندگی نیز نصب پنل خورشیدی پنج کیلوواتی و تماس با پیمانکار در دستور کار است. وابسته به هماهنگی ها انجام شده است، حدود 10000 نفر از سهمیه بسیج. پانل نصب پنل های خورشیدی در نقاط مختلف استان و همچنین تجهیزاتی مانند کمیته امام خمینی (ره)، بهزیستی و دهیاری ها در استانداری حدود 10 هزار است. پانل قطعه دیگری را نصب می کنند و قسمتی دیگر توسط بسیج سازندگی نصب می شود که در مرحله عقد قرارداد با پیمانکار است.

سلمان از افسران ارتش سیستان و بلوچستان با اعلام اینکه این رزمایش یادواره سردار شهید سید حمیدرضا هاشمی و شهدای امنیت استان است، گفت: گروه های جهادی همواره در طول هفته در محل حضور یافته و به مردم خدمت می کنند. بسیج برای رفع فقر و مقاومت اقتصادی به مردم مناطق هشت گانه خدمات رسانی می کند و این برنامه آغاز تمرینات جهادی خواهد بود.