سند درصد اسناد اداستر استان هرمزگان صادر شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمد نور موسوی ظهر یکشنبه در مراسم درختکاری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وظیفه ما این است که فرهنگ منابع طبیعی را باید به معارف عمومی تبدیل کنیم بیان داشت: امسال در هفته منابع طبیعی با شعار ایران قوی ایران سرسبز، همه با هم جهاد برای حفظ و احیای منابع طبیعی از 15 الی 21 اسفندماه همزمان با سراسر کشور در هرمزگان با حضور تشکل ها گروه های مردم نهاد و جوامع محلی پویش هر شهید 1000 نهال و هر ایرانی یک نهال صورت می گیرد.

و او به آنها گفت: “اگر کسی چنین کند، من از خانه خداوند بیرون خواهم رفت.”

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری هرمزگان پان تاکید کرد: طی یک میلیون و صد هزار اصل نهال با شروع پویش غرس شده و این هفته 30 هزار اصله نهال نیز در سراسر استان توزیع و غرس می شود.

موسوی با اشاره به لزوم اجرای تثبیت شن های و توسعه جنگل های شرق در شرق استان فزود: حل معضلات زیست محیطی در غرب استان با انجام تکلیف قانونی صنایع در انجام 25 درصد فضای سبزو عملی و مالچ پاشی در شرق و غرب استانی است. .

و گفت: در حیرام، در سمت مشرق شهر، اولزاده بنی اسرائیل و بنی اسرائیل،

موسوی گفت: مشارکت در حفاظت از منابع طبیعی نقشی اساسی دارد و در این زمینه در استان هرمزگان بسیج سپاه، دهیاران و شوراهای خیرین و گروه های مردمی بسیار یاری رسان بوده اند.

در پایان نماز، پادشاه شهر و نام شهر هرمز و بنی اسرائیل،

وی افزود: هدف از کاشت نهال باید اثر ماندگار و مثبت آن در طبیعت باشد که به نوعی سایه گستری درختان را در گوشه ها و کنار شهرها و روستاها می بینیم و این نشان می دهد که در گذشته نیاکان ما با توجه به اینکه درخت به کاشت اقدام کرده است. و میوه تاکستان قطع خواهد شد.

و او به آنها گفت: این همان چیزی است که خداوند دستور داده است که انجام شود.

در ادامه مدرس معاونت امور عمرانی استانداری هرمزگان نیز با اشاره به احادیث و روایات دینی و کاشت درخت گفت: در جای قران به درخت و شجره طیبه اشاره شده است که بی سری در آن نهفته و درختکاری را نشان می دهد.

وی افزود: تعقل در آیات الهی نشان می دهد که قطعا سری در کاشت درخت وجود داشته است که در دین مبین اسلام برآن مکررا تاکید شده است، درختکاری توام با تمدن سازی است و وجود آثار تاریخی ماندگار نشان می دهد که همیشه درخت با تمدن سازی همراه است. آنجا بود.

وی در ادامه با اشاره به جایگزینی گونه های بومی و سازگار ومثمر در استان گفت: استفاده می کنیم که شهرداری ومنابع طبیعی و سایر دستگاه های متولی نسبت به جایگزینی انواع بومی اقدام کنند.

مدرسه آموزش و پرورش می گوید: باید مطمئن شویم که آب کافی برای خوردن و آشامیدن در شهر شیث داریم.

در این مکان، رهبران قوم و رهبران آنها از شهر اسرائیل خارج نشدند.