سقوط پهپاد نظامی رژیم صهیونیستی در خبرگزاری نقب – مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، رسانه های عبری آنجا همیشه آویو سقوط یک پهپاد توسط ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه کمک انجام دادند

سقوط این پهپاد با آتش سوزی عظیم در ضلع شرقی تاسیسات هسته ای همراه بود. دیمون گفته می شد این آتش بزرگ در شهرک صهیونیستیمصحف آیدان» در شرق تأسیسات هسته ای دیمون بوده است.

علاوه بر این، سقوط پهپاد ارتش همیشه حکومت صهیونیستی در کوهستان آرادا در شمال شرقی واقع شده است با مصالحه موافقت کرد می گفتند یک نفر نشسته است.

این تحولات پیش از آن نیز در سرزمین های اشغالی فلسطین رخ داده بود، «امیر Bohbot» نویسنده نظامی در اردوگاه صهیونیستی و نه اعلام کرد که ارتش همیشه آویو فعالیت آنها در منطقهپیش نویس یهودا” در همین نزدیکی است خلیل تشدید شد

وی افزود: ارتش اسرائیل تاکنون دو پایگاه نظامی و یک پست دیده بانی دارد میکروسکوپ او رادارها و تجهیزات پیشرفته ای ساخت تا فلسطینیان را از اقدام بازدارد.

لازم به ذکر است که در هفته های اخیر تیراندازی هایی در آنجا رخ داده است خلیل این اتفاق افتاد و در نتیجه یک خاخام صهیونیست کشته شد. گروه فلسطینی اگر این اقدام اعتراضی را انجام دهد فکر می کند که به این جنبش می پیوندد خلیل سایر بخش‌های کرانه باختری، به ویژه نابلس و جنین، در فعالیت‌های ضد صهیونیستی فعال شناخته شده‌اند.