سفر خرس پدینگتون به پرو/ معرفی کارگردان و نام سومین فیلم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانقسمت سوم داستان خرس پدینگتون با عنوان «پدینگتون در پرو» به کارگردانی دوگال ویلسون ساخته شد.

ویلسون که برای موزیک ویدیو و فیلم تجاری خود جوایزی را به دست آورده است، اولین فیلم بلند خود را می سازد و نقش پل کینگ را بازی می کند که دو قسمت قبلی را کارگردانی کرده است. کینگ در حال ساخت «وانکا» پیش درآمد «چارلی و کارخانه شکلات سازی» با تیموتی شالامه برای برادران وارنر است.

عکاسی «پدینگتون در پرو» در سال 2023 در لندن و پرو آغاز خواهد شد. پرو زادگاه پدینگتون بود که قبلاً به لندن سفر کرده بود و قصد داشت در آنجا سرمایه گذاری کند.

کینگ از اینکه ویلسون ابتکار عمل را به دست گرفت خوشحال بود و گفت که پس از 10 سال کار روی فیلم، از اینکه از خرس کوچک محافظت می کند احساس عجیبی می کند.

ویلسون همچنین گفت که او از طرفداران دو قسمت اول است و بسیار خوشحال است (اگر نه کمی ترسیده است) از اینکه او داستان “پدینگتون” را ادامه می دهد.

او ساخت این فیلم را مسئولیت بزرگی دانست و گفت تمام تلاشش را می‌کند تا فیلمی برای ارج نهادن به عشق مردم به این خرس بی‌نظیر بسازد.

کینگ که داستان را با تهیه کنندگان قبلی فیلم پدینگتون نوشته است، تهیه کننده فیلم خواهد بود. فیلمنامه نیز توسط مارک برتون، جان فاستر و جیمز لامونت نوشته شده است.

هیچ چیز درباره بازیگران و طرح فیلم سوم فاش نشده است، اما بن ویشا در حال حاضر صداپیشه خرس پدینگتون است.

فیلم پدینگتون بیش از 500 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت که سری اول Raton Tomatoes 97 درصد و سری دوم 99 درصد به دست آوردند.

پدینگتون اخیراً در جشن تولد 70 سالگی ملکه با او پشت میز نشسته بود.

در حالی که ویلسون هرگز یک فیلم هالیوود را کارگردانی نکرده است، او در دنیای تجارت و فیلم فعال بوده است. او با برندهای معروفی مانند اپل و IKEA کار کرده و برای هنرمندانی مانند Coldplay نماهنگ ساخته است. ویلسون نامزد جایزه انجمن کارگردانان آمریکا (DGA) و جایزه گرمی شد و تجارت پارالمپیک او برنده کن کن لیون شد.