سریال طالبی در نسخه نهایی / «اژدهای هفت سرد» امسال پخش می شود؟ – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


سرهنگ هدایت الله سجادی، کارشناس نیروی انتظامی و بازیگر فیلم ها و سریال های پلیسی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سریال جدید این سریال گفت: «عقراب عاشیق» یکی از آثاری است که حسین سهیلی زاده کارگردانی کرده است. این سریال در حال انجام است و در حال حاضر کارهای فنی در حال انجام است.

خودشه مالک دیده شده در سریال “طلاق” به کارگردانی ابوالقاسم طالبی که مسئولیت این سریال را برعهده دارد درباره این سریال نیز گفت: فیلم طلاق چند ماه پیش به پایان رسید و مراحل فنی و نهایی تدوین را پشت سر می گذارد.

سجادی درباره ویژگی های این سریال گفت: «طلاق» شغل دیگری است، وارد مفاسد اقتصادی شد و به نظرم شغل سنگین و جذابی شده است.

چرا سریال های مرتبط با فساد در تلویزیون کم است؟

این کارشناس نیروی انتظامی با بیان اینکه چرا برخی از کارهای پلیسی یا پرونده های مربوط به فساد در شبکه خانگی بهتر تولید می شود، گفت: با توجه به شرایط، البته سریال هایی مانند پخش آن در تلویزیون و … وجود دارد.گاندواز این یک نمونه این مسائل را مورد بحث قرار داد. اما با توجه به شرایط و سیاست های امروزی، دست های یکی SY یک واحد مو است تلويزيون گاهي بسته است و بيشتر از مخاطبان زياد نياز به توجه دارد. سیاست نیاز به پوشش تلویزیونی بیشتری دارد.

سریال طالبی در جدیدترین نسخه /

امکان تغییر نام به “اژدهای هفت سر”

وی در پایان درباره زمان پخش سریال طلاق گفت: طلاق باید امسال پخش شود. همچنین ممکن است نام خود را به “اژدهای هفت سر” تغییر دهد و در زمستان به هوا برود.

تصویر از این سریال از سال 2018 شروع شد و تا امسال ادامه داشت.

این سریال به نفع بازیگران زیادی از جمله مجید بوده است واشقانیجعفر دهقان، محمدرضا درهی، حمید گودرزی، شهرام عبدلی، سروش طاهری، قطب الدین صادقی و…

این برعکس چیزی است که با عنوان «طلاق» به ذهن می رسد. سریال مسائل خانوادگی نادیده گرفته می شود و داستان درباره مسائل اجتماعی بحث برانگیز و داستان های سیاسی مرتبط با فساد اقتصادی است.