سرپری/ شبکه توزیع کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، جمال تایید شده زاده بعدازظهر چهارشنبه در ورودی ایستگاه «ترانس تی 3» به دنیا آمد غیر منتظره دهشت وی که صبح روز چهارشنبه بر اثر رعد و برق دچار نقص فنی شد، افزود: رعد و برق شدید صبح امروز موجب قطعی برق یکی از روستاها و سه منطقه در محور اصلی کهگیلویه این استان شد.

وی بیان کرد: متاسفانه شدت صاعقه بیش از حد شدید بوده که جدای از نقص فنی “ترانس T3” در ایستگاه استان، سر دهشت، مترجم 582، ارائه دهنده غذا قلعه رئیسی هم شلوغ است و عرضه سه برابر شده است ارائه دهنده غذا 5082، 5092 و 5102 از ایستگاه غیر منتظره برق قطع شد.

رئیس شورای انسجام صنعت آب و برق استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که بر اثر این حادثه غیرمنتظره و شدت رعد و برق، چراغ بخشی از شهر روشن شد. زمین و قسمتی از قلعه رئیسی، سوق و دیشموک وی گفت: با تلاش فراوان تیم های کاری و فعالیت شرکت توزیع برق و برق منطقه ای خوزستان در استان کهگیلویه و بویار احمد، هم اکنون تمامی این مناطق برق مستمر دریافت کردند.

معتمدی زاده با قدردانی از همکاری مشترکین برق در مناطق مذکور خاطرنشان کرد: شدت خسارت ناشی از صاعقه در ایستگاه. سر دهشت جدا از شهر زمین و بخشی از قلعه رئیسی دیشموکسوق و روستاهای اطراف آن در حال بررسی است.