سردرگمی چند بازیکن پرسپولیس/ رویکرد جدید گل محمدی به جا مانده ها! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس پس از ناکامی در کسب ششمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر، تصمیم دارد تغییرات اساسی در کادر فنی و بازیکنان خود ایجاد کند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قبل از پایان بازی سال گذشته لیگ برتر که منجر به قهرمانی استقلال تهران شد، آب پاکی روی یحیی گل محمدی ریخت تا علاوه بر مذاکره مستقیم با سرمربی، مدعی تغییر دستیارش شود. .

از مربی شروع می شود

مصدومیت های پی در پی چند بازیکن و اشتباهات مکرر دروازه بان پرسپولیس، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را بر آن داشته تا از کادر فنی درخواست عفو کند. این درخواست در نیمه اول بازی پارسال مطرح شد اما مورد قبول گل محمدی قرار نگرفت، اما ادامه روند اشتباه و تردید بازیکنان بود که رضا درویش را وادار کرد که این درخواست را ندهد و تغییر گل محمدی غیرممکن است. کمک.

بنابراین مظاهر رحیم پور مربی بدنساز و داوود فنایی دروازه بان پرسپولیس از دستیاران گل محمدی جدا شدند تا مربیان خارجی جایگزین این دو چهره شوند.

سردرگمی چند بازیکن پرسپولیس/ رویکرد جدید گل محمدی به جا مانده ها!

دریغ از دستیار!

درویش همچنین از ادامه همکاری حمید مطهری با پرسپولیس ابراز تردید کرد. او در مواجهه با شایعات استعفای دستیار اول گل محمدی بی طرف ظاهر شده است تا این مربی چاره ای جز مذاکره با سایر تیم های لیگ برتری نداشته باشد تا بتواند مدیران پارچه ای را متقاعد کند که برای فصل بعد روی نیمکت بمانند. مربیان پرسپولیس به نوبت از پرسپولیس جدا شدند و گل محمدی با پیشنهاد تمرینی سیدجلال حسینی تنها کریم باقری را در کنار خود داشت.

باقیمانده را با فن مطابقت دهید

مربیان پرسپولیس نه تنها مورد انتقاد هواداران قرار گرفتند بلکه حمایت آنها نیز وجود داشت. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با همکاری یحیی گل محمدی درخواست تعلیق قرارداد برخی بازیکنان را پذیرفت تا در آینده نزدیک رضایت امثال حامد لک را جلب کند.

ضرب از اصل به جز یک چیز!

مدیرعامل پرسپولیس قبل از پایان مسابقات سال گذشته از گل محمدی خواست تا بازیکنان مورد علاقه این تیم را برای تمدید قرارداد معرفی کند. وی در دور اول نیز خواستار حفاظت از میلاد سرلک، مهدی ترابی، سیامک نعمتی و احسان پهلوان شد. برنامه‌ریزی برای تمدید قرارداد پرسپولیسی‌ها به نوبت انجام شد، اما هزینه‌های میانجی‌گری برای حفظ احسان پهلوان باعث شد این بازیکن از دید مدیرعامل پرسپولیس دور بماند و دیگر حضور نخواهد داشت. تیم

سردرگمی چند بازیکن پرسپولیس/ رویکرد جدید گل محمدی به جا مانده ها!

پروژه بازگشت آغاز شده است

علیرضا بیرانوند اولین بازیکنی بود که به خانه پرسپولیس بازگشت. دروازه بان تیم ملی ایران که سال های درخشان خود را در این تیم سپری کرد، پس از دو فصل ناموفق در رویال آنتورپ بلژیک و بوآویستا پرتغال به ایران بازگشت تا در سال جام جهانی دوباره پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

او که جایگاه خود را به عنوان شماره یک تیم ملی متزلزل کرده است، نه تنها می خواهد با این تیم بازگشتی داشته باشد، بلکه می خواهد راه بازگشت هواداران به مسابقات و قهرمانی در لیگ برتر را هموار کند.

سروش رفیعی دومین بازگشت پرسپولیس از زیر تمرینات نسل طلایی برانکو ایوانکوویچ است.

رفیعی پس از موفقیت در سپاهان اصفهان به جمع سرخپوشان پایتخت بازگشت تا تکنیک خود را در میانه میدان به رخ بکشد و دراگان اسکوچیچ را برای ماندن در تیم ملی متقاعد کند. “بزرگترین تورنمنت ملی فوتبال 2022”.

سردرگمی چند بازیکن پرسپولیس/ رویکرد جدید گل محمدی به جا مانده ها!

کاپیتان جایگزین

مرتضی پورعلی گنجی در روزهایی که خبر طلاق رامین رضاییان در گوش هواداران پرسپولیس پیچید، نه تنها رضاییان بلکه خداحافظی سیدجلال حسینی نیز به زودی برای هواداران بی دردسر خواهد بود، به این تیم پیوست.

مدافع سابق تیم ملی ایران که به دلیل مصدومیت های پیاپی موقعیت خود را از دست داده بود، پس از سال ها لژیونر بودن به ایران بازگشت تا در دوران کودکی خود در تیم مورد علاقه خود بازی کند.

بالاخره گزینه دائمی انتخاب شد

دانیال اسماعیلی فر چه در تمرینات برانکو و چه در زمان هدایت فعلی پرسپولیس به رهبری یحیی گل محمدی همیشه یکی از خریداران بوده است. او پس از سال ها حضور در فوتبال سپاهان تصمیم گرفت با پیراهن زیرانیا پیشنهاد پرسپولیس را بپذیرد و سپس سپاهان به یکی از بزرگترین خریدهای تابستانی لیگ برتر تبدیل شود.

هت تریک سپاهان با مهمان

سروش رفیعی و دانیال اسماعیلی فر بازیکنان پارسال سپاهان اصفهان بودند که به پرسپولیس آمدند اما برنامه جذب دیار زاینده رود در ذهن درویش ماند تا هت تریک سپاهان با تساوی گئورگی گلسیانی به پایان برسد.

مدافع گرجستانی-ایرانی فوتبال ایران که عملکرد قابل قبولی در این تیم داشت، به پرسپولیس آمد تا در اولین روز نقل و انتقالات تابستانی، پرسپولیسی ها را برای قهرمانی سریع کند.

ویراژ به پایانی بی پایان!

پرسپولیس نیز به نوبه خود خرید خود را اعلام می کند که به دلیل پرداخت نشدن پیشنهاد 86000 دلاری آنتونی استوکس و سود سالانه 5 درصدی، همچنان برای جذب بازیکنانش در تابستان متوقف شده است.

درویش نه تنها به هواداران پرسپولیس اطمینان داده است که این مبلغ را در تاریخ 19 تیر به استوکس خواهد پرداخت، بلکه با گزینه های جذاب دیگری مانند سعید صادقی از گل گهر سیرجان که فصل گذشته بهترین پاسور لیگ برتر بود به تلاش خود ادامه خواهد داد.

راه جدید گل محمدی برای خروج از لیست

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس که تاکنون خریدهای خوبی را در این تیم دیده است، به دنبال راه های جدیدی برای تعیین تکلیف بوده و به جای واگذاری فهرست به این باشگاه، اعلام کرده است که چه بازیکنانی تعیین می شوند. با او کار کنید تا بگویید در ترازنامه است یا قرارداد را تمدید کنید.

ابهامات در مورد بازیکنان جدید

هنوز ابهامات زیادی در لیست پرسپولیس برای فصل آینده وجود دارد. این تیم می تواند سه بازیکن جدید در لیگ برتر بگیرد. این در حالی است که اگر تکلیف سه بازیکن خارجی این تیم مشخص شود، گل محمدی می تواند برای جذب بازیکنان جدید تلاش کند، اما در صورت ماندن تمیروف و صفروف و هنانوف با ورود گلسیانی به پرسپولیس، این تیم نمی تواند بازیکنان دیگری را جذب کند. بازدید کنندگان. بازیکنان

در حالی که در فصل گذشته نقش تعدادی از بازیکنان به طور مشخص مشخص نشده است، باید دید لیست سرخپوشان برای جذب بازیکنان جدید باقی می ماند یا خیر.