سامانه پایش پروژه در خوزستان فعال می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد خانچی وی عصر دوشنبه در جلسه شورای فنی استانداری خوزستان گفت: پیش از این در خصوص نظارت و کنترل ساختمان های ناایمن و مرتفع در استان تذکر داده شده بود اما لازم است این مشکل با جدیت بیشتری پیگیری شود. .

وی ادامه داد: در کنترل این ساختمان ها باید کنترل های لازم توسط نهادهای دولتی متولی املاک انجام شود و سازش با نهادها یا افراد دولتی قابل قبول نیست.

معاون استاندار خوزستان افزود: در کنار این کارکردهای اجرایی، سامانه یکپارچه نظارت بر پروژه ها و همچنین سامانه پایش پروژه ها باید هر چه سریعتر در شهر خوزستان اجرا شود.

وی درباره نزدیک شدن به فصل بارندگی و تحقیقات انجام شده در شهرهای اهواز و کارون توسط شرکت آب و فاضلاب گفت: تاکنون 200 هزار متر مربع در شهر اهواز انجام شده است. سرعت ساخت چاه به سرعت و با دقت انجام نمی شود.

خانچی وی با بیان اینکه در فصل بارندگی بارندگی مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد می کند، گفت: باید برای پیشگیری و کاهش مشکلات تدابیری اندیشیده شود.

وی افزود: به منظور کاهش مشکلات احتمالی کمیته ای در استان اهواز تشکیل شد و به همین منظور باید کنترل لازم بر اجرای این پروژه بزرگ (شبکه فاضلاب اهواز) برای بررسی عملکرد کیفی فاضلاب اعمال شود. شبکه فاضلاب کلانشهر اهواز.

معاون عمرانی استاندار خوزستان به بررسی های مربوط به حفاظت از پل اهواز اشاره کرد و گفت: تاکنون حفاظت از 5 پل در اهواز به پایان رسیده و برای آنها مشاور تعیین شده است.

وی بیان کرد: با کمک این مشاوران پل های اهواز مورد بازرسی قرار می گیرد تا برای حفاظت هر چه بیشتر آنها اقدام شود.

خانچی وی با اشاره به وجود 25 تقاطع غیر همسطح در سطح شهر اهواز گفت: همچنین پیش بینی می شود تقاطع های شهری مورد ارزیابی قرار گرفته و برای آنها شناسنامه فنی صادر شود.