ساماندهی معتادان متجاهر ساکن کرمانشاه باید سریعتر انجام شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، بهمن امیری مقدم بعدازظهر پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه که در سالن شهید سلیمانی برگزار شد، اظهار داشت: در نگاه و نگرش جهادی همه چیز ممکن و منجر به تغییر می شود. و در استان کرمانشاه برای اجرای کار و برنامه باید با این نوع نگاه اداره شود.

وی با تاکید بر کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه افزود: افراد معتاد نه تنها به خود آسیب می رسانند، بلکه به خانواده و جامعه نیز آسیب می رسانند، بنابراین با انجام اقدامات اجباری باید از ورود معتادان متجاهر به آن جلوگیری کرد. پارک ملی، زیرا این پارک محل آسایش، تفریح ​​و ورزش برای مردم است.

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اعلام کرد: علاوه بر مبارزه جدی با قاچاقچیان مواد مخدر با خرده فروشان مواد مخدر نیز مبارزه شود و اجازه فعالیت آنها داده نشود، توزیع مواد مخدر زیرا این افراد به سلامتی آسیب می رسانند. جامعه.

استاندار کرمانشاه گفت: در حاشیه شهر کرمانشاه انبارهایی وجود دارد که به محل فروش معتادان متجاهر تبدیل شده است که باید این انبارها تخریب و زمین خود را برای ورزش در اختیار جوانان محله قرار داد. .

وی ادامه داد: افراد معتاد می توانند به اطرافیان خود آسیب برسانند آن را بیاورید و سازماندهی آنها ضروری و در طول برنامه است مقدار کمی جمع آوری تمامی معتادان متجاهر در کرمانشاه و شهرستان ها ضروری است آن را بیاورید گذشته

امیری مقدم با بیان اینکه تمامی مصوبات جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه باید توسط تمامی دستگاه های عضو اجرا شود، گفت: تمامی دستگاه های عضو موظف به پیگیری و اجرای تصمیمات هستند و روند اجرای مصوبه را به آدرس زیر گزارش دهند. جلسه بعدی