ساماندهی تغییر مبلمان شهری در محدوده بازار گناوه ضروری است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی صفری عصر یکشنبه در نشست ساماندهی بازار گناوه اظهار داشت: ساماندهی اصولی و با برنامه و تغییر مبلمان شهری در محدوده بازار گناوه یکی از مهمترین ضروریات در این شهر است که همه دستگاه‌های متولی، بازاریان و کسبه باید در این زمینه همکاری کنند.

فرماندار گناوه افزود: پیگیری و ساماندهی بازار میوه فروشان و تره بار گناوه که در حال حاضر وضعیت مناسبی از نظر بهداشت و نظافت و جانمایی ندارد با برنامه مشخص در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

وی گفت: فروشندگان دوره گرد و سیار باید در محل خاصی ساماندهی شوند و به صورت پراکنده در تمام نقاط بازار و شهر پراکنده نباشند.

صفری ادامه داد: همه باید دست در دست هم دهند و در ساماندهی بازار گناوه همکاری کنند و اگر شهرداری طرحی در ساماندهی ارائه داد سایر دستگاه‌ها خدمات رسان نیز همکاری لازم را داشته باشند تا طرح ساماندهی به خوبی اجرا شود.

فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: کمیسیون ساماندهی بازار به طور منظم و با زمانبندی مشخص تشکیل و اقدامات انجام شده در هر جلسه گزارش شود.

وی گفت: در حل مشکلات ساماندهی بازار آماده هر گونه همکاری با متولیان به ویژه شهرداری در اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها هستیم.