ساخت 8 مدرسه برای دانش آموزان ممتاز به نیت امام هشتم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا تقی پور افزود: با ده سال کرامت و میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی علیه السلام. رضایت (ع) نگاهی به «صحن حرم مدرسه من» به قصد ارج نهادن به حضور ثامن. اندیشه (ع) در حال اجرا

با گرامیداشت یاد و خاطره جهادگران شهید در حرم رضویع)حجه الاسلام والمسلمین دارایی و شهید اصلانی گفت: هدف واقعی جامعه از این حرکت دانش آموزی و استفاده از روش های تربیتی اسلامی در ترغیب آنان به امر خیر و یادآوری جایگاه والای مکتب و فراگیری است. خداوند متعال در معارف دینی و کلام اهل بیت(ع)ع) از اهمیت ویژه ای برخوردار است آه تو آن را داشته باشد.

معاون بودجه و توسعه تعاون در انجمن ملی اصلاح مدارس گفت: صحن حرم، مدرسه. اموی افزود: این پنجمین پویش است که طی دو سال در راستای طرح تغییر «آجر به آجر» انجام می‌شود. بیاور به این ترتیب به نیت امام هشتم هشت مدرسه دانش آموزان استثنایی در استان های مختلف کشور احداث می شود.

تقی پور خاطرنشان کرد: نهادینه سازی فرهنگ مدرسه سازی و مشارکت مردمی هدف اصلی هر طرح خشتی است. بدین ترتیب در اجرای این طرح تغییر، طرح مبتنی بر گسترش مشارکت جمعیت اندک به اندازه یک آجر است.

وی افزود: لازم است در مرحله اول تشویق نسل های مختلف به ویژه دانش آموزان آینده در عرصه مدرسه سازی و فرهنگ ایثارگری و انفاق و برپایی شعائر دینی باشد که بر اساس یک مقوله جهادی که تایید شد. توسط رهبر معظم انقلاب «در این بخش به ساخت فرهنگ «اطلاع رسانی و آگاهی» پرداخته شد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به کانال مدرسه مهر در شبکه اجتماعی شاد و یا از طریق سایت ajorBajor.ir در این پویش عالی شرکت کنند.

گفتنی است پیش از این طرح «مهر را با محرم شروع کنیم»، «من مادرم پسر ایرانم» بود. بچه های من«آجر گونه» و «به رنگ مدرسه» همزمان با طرح «آجر به آجر» و بیش از یک و نیم میلیون همشهری خوب اجرا شد. در مورد آن فکر کنید در آن شرکت کردند.