ساخت کره بدن با پایه گیاهی برای پوست و مو


کره بدن گیاهی با کیفیت بالا برای مو و پوست ضروری است. هر نوع کره بدن حاوی چربی های گیاهی ضروری است. این چربی ها دارای خواص مرطوب کنندگی، التیام بخشی و محافظتی هستند که پوست و مو را بازسازی و زیبا می کنند. کره های بدن خامه ای و صاف و گیاهی نیز قوام ایده آلی را برای استفاده روی پوست ایجاد می کنند. ماندگاری طولانی دارند و هیچ گونه چربی از خود باقی نمی گذارند. هنگامی که قصد دارید کره های بدن، صابون ها، کرم ها یا سایر محصولات گیاهی را برای خود یا شخص دیگری تهیه کنید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

تصفیه نشده در مقابل تصفیه شده

کره های بدن تصفیه نشده رایحه طبیعی قوی و رنگ های زنده خود را حفظ می کنند. در فرآیند تصفیه از پارچه پنیر و سایر غشاهای طبیعی برای فیلتر کردن برخی از رسوبات موجود در چربی کره استفاده می شود. این فرآیند فیلتر کردن یک کره تصفیه شده ایجاد می کند که یکدست، از نظر بافت ثابت و از نظر ظاهری از یک دسته به دسته دیگر شبیه است. ما کره شی و کاکائو تصفیه نشده و همچنین کره انبه و کوکوم تصفیه شده طبیعی را ارائه می دهیم.

بافت

اگر پوست حساس، خشک، تحریک‌شده یا پوسته پوسته‌ای دارید، ممکن است یک بافت صاف و یکدست را در کره بدن گیاهی خود ترجیح دهید. فرآیند تصفیه مقداری از دانه بندی طبیعی شی، کوکوم، انبه و کره کاکائو را از بین می برد. یکی دیگر از جنبه های کره بدن که باید در نظر گرفت نرمی آن است. کره بدن با پایه گیاهی تصفیه شده در دمای کمی کمتر نرم می شود. این کار باعث می شود کره در دستانتان گرم شود و آن را روی پوست، پوست سر یا موهایتان پخش کنید. اگر بافت دانه دار و طبیعی کره تصفیه نشده را ترجیح می دهید، می توانید کره را در یک دیگ دوبل با حرارت کم ذوب کنید. انجام این کار باعث می شود به راحتی روی بدن شما پخش شود.

رنگ

هنگامی که در حال ساخت یک ترکیب سفارشی با کره بدن گیاهی خود هستید، رنگ آن ممکن است مورد توجه قرار گیرد. کره های تصفیه نشده رنگ مایل به زرد یا کرم دارند. کره شی و کاکائو عمیق ترین رنگ های طبیعی را دارند. فرآیند پالایش بیشتر رنگدانه های ایجاد کننده رنگ را از کره های بدن گیاهی حذف می کند. اگر پایه کره بدن تصفیه شده را انتخاب کنید، ممکن است تقریباً سفید تا عاج یا کرم رنگ روشن به نظر برسد. اگر می خواهید رنگ کره بدن را با افزودن اسانس یا ترکیبات دیگر تغییر دهید، با کره های تصفیه شده موفقیت بیشتری خواهید داشت.

رایحه

کره های بدن گیاهی دارای رایحه های طبیعی با طراوت هستند که نیازی به افزودن اسانس یا مواد دیگر ندارند. با این حال، افزودن روغن‌های ضروری به شما این امکان را می‌دهد که محصولات خود را سفارشی کنید و از خواص آنتی اکسیدانی و ضد عفونی‌کننده بیشتری برخوردار شوید. می توانید همزمان از کره بدن به عنوان رایحه درمانی و مراقبت از پوست استفاده کنید. کره انبه رایحه ای سبک و میوه ای دارد. بوی کره کاکائو با گرم شدن روی پوست شما افزایش می یابد. بوی شکلات میده کره کوکوم بویی به سختی قابل تشخیص با ته رنگ های کمی آجیلی یا خاکی دارد. کره شی تصفیه شده بوی لطیف و خاکی دارد. شیای تصفیه نشده عطر بسیار قوی تری دارد که حتی با اسانس های غلیظ به سختی می توان آن را پنهان کرد.

اگر آماده هستید که کلاه خود را روی سر بگذارید و کمی کره بدن گیاهی درست کنید، ما تمام لوازم مورد نیاز برای انجام این کار را در Better Shea Butter در اختیار داریم. آنچه را که نیاز دارید به صورت آنلاین سفارش دهید و سپس ویدیوهای یوتیوب ما را در مورد نحوه انجام صحیح آن بررسی کنید. نگران نباشید اگر دسته ای را خراب کردید. همانطور که شما آزمایش می کنید، کره بدن را کشف خواهید کرد که شما و دیگران نمی توانید از آن سیر شوید!