ساختمان بیمه سلامت در لامرد ساخته شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل رستگار ظهر یکشنبه در نشست با دکتر جعفرپور مدیرکل سلامت استان فارس اظهار داشت: خیلی از ساخت و سازهای بهداشت و درمان در لامرد خیرساز است و دولت باید بیشتر از این همت کند و بیمه سلامت در به کارگیری نیروهای خدماتی جدید بیشتر داشته باشد و نیروها را تأمین کند.

وی تصریح کرد: در راستای مسولیت‌های اجتماعی خیلی از شرکت‌ها می‌توانند کمک کنند اما انتظار ما از حوزه بهداشت و درمان بیشتر از این است.

فرماندار لامرد افزود: در لامرد ظرفیت‌های خیلی خوبی در قبل خیراندیشان هست و همین دیروز در کمتر از سه ساعت نیروهای جهادی مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای عمل فرزند یتیم جمع آوری شد و این جای تقدیر و تشکر دارد.

وی گفت: با دست خالی نمی‌شود کاری را انجام داد و اگر قرار است اتفاق خوبی رقم زده شود همه باید دست در دست هم دهیم تا این مهم انجام شود.

وی در حوزه بهداشت و درمان لامرد چند درخواست از مدیرکل سلامت استان داشت و گفت: ساختمان بیمه سلامت در لامرد باید ساخته شود، و در بحث «ام ار آی» هر کس که دفترچه سلامت داشته باشد لحاظ شود.