زمان بالا درگیری یمن فرا رسیده است – خبرگزاری مهر | گزارش ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، جیک سالیوان، راهنما ایمنی سراسری کاخ سفید، تاکید کرد کدام ممکن است زمان در نهایت پایان دادن به درگیری در داخل یمن فرا رسیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد واشنگتن از دردسر‌ها برای دسترسی به این عملکرد حمایت می‌تدریجی.

سالیوان در داخل بیانیه مطبوعاتی ای معرفی شد کدام ممکن است ایالات متحده آمریکا {حمله} انصارالله یمن به زیرساخت های غیرنظامی در داخل عربستان سعودی را ظرف 48 ساعت محکوم کرده است.

وی ذکر شد کدام ممکن است تصفیه محل اقامت های آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرساخت های نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخت خالص عملکرد این حمله ها بوده اند.

سالیوان در داخل شکسته نشده اظهارات غلط شخصی ذکر شد: حوثی ها این حمله ها تروریستی را همراه خود پشتیبانی ایران مشارکت در می دهند.

راهنما ایمنی سراسری کاخ سفید کدام ممکن است جنایات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوء استفاده بیشتر از های عربستان سعودی از الگو صلح یمن را روشن سازی نداد، ذکر شد کدام ممکن است همواره از درخواست شده است های گروه ملل برای شومینه بس حمایت کرده است. درگیری بین افسران سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفته ترین و پیشرفته ترین (مستعفی) یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقیاس عقب سختی ها نگاه به گذشته. 12 ماه حوثی ها همین {کار} را کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {حمله} جدیدی خیلی شبیه {حمله} ساعت شب قبلی در داخل عربستان سعودی مشارکت در دادند.

وی شکسته نشده داد: زمان در نهایت پایان دادن به این درگیری است، با این وجود تمام نمی شود حوثی ها ها گروه ملل متحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هيئت نمايندگي موافق هستند كه طرحي تدريجي براي كاهش درگيري در داخل جاری تدوين است.

یحیی به زودی سخنگوی نظامی یمن روز یکشنبه از برگزاری مرحله دوم مرحله {سوم} {حرکت} شکست محاصره خبر داد. او می رود تایید کرد کدام ممکن است این شرکت کردن این مناسبت نمایندگی کرده است آرامکو عملکرد آن قرار است جده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان تعطیلات فوق العاده مهمی در داخل جیزان است.