رژیم صهیونیستی از ترس حزب الله دیوار می کشد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری سوا، ترس ارتش رژیم صهیونیستی از نیروی مقاومت باعث شد تا شهرک های صهیونیست نشین در مرز لبنان را مسدود کند.

بر اساس این گزارش، نیروهای رژیم صهیونیستی از ترس نفوذ نیروهای مقاومت حزب الله تصمیم به تخریب اقامتگاه صهیونیستی المطل در مرز لبنان گرفتند.

اردوگاه سوا همچنین افزود: این زمانی بود که تصمیم ارتش رژیم صهیونیستی برای ساخت دیوار در اطراف این اقامتگاه صهیونیستی با خشم ساکنان آن مواجه شد.

لیور بیز، یکی از اعضای شورای شهر صهیونیستی در این رابطه می گوید: زندگی درون دیوارها مانند زندگی در زندان است. این وحشتناک است که متوجه شوید یک دیوار 9 فوتی در مقابل خانه شما وجود خواهد داشت.

وی همچنین با بیان اینکه ساخت دیوار پیام ترس ارتش را می رساند، افزود: ساخت دیوار از نظر امنیتی نیز صحیح نیست. با این کار چه پیامی به طرف مقابل منتقل می شود؟ آیا ارتش می ترسد و خود محور است؟

صهیونیست ادامه داد: علاوه بر این، دیوارها مانع بروز جنگ و شلیک موشک و عبور پهپادها نمی شود.

شایان ذکر است که علاوه بر قدرت موشکی قدرتمند اپوزیسیون لبنان که صهیونیست ها را تکان داد، قدرت پهپادی حزب الله لبنان نیز بود. اطلاعات رژیم صهیونیستی حاکی از افزایش نگرانی در محافل سیاسی و نظامی این رژیم از تعداد پهپادهای حزب الله لبنان است.

این محافل تاکید کرده‌اند که پهپادهای حزب‌الله یکی از بزرگترین سلاح‌ها در جنگ‌های آینده خواهند بود و این می‌تواند اوضاع بین حزب‌الله و اسرائیل را شعله‌ور کند.