رژه نیروهای مسلح در استان بوشهر – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، فرمانده قرارگاه هوانیروز شهید یاسینی بوشهر صبح پنجشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح در بوشهر گفت: دفاع مقدس دوران باشکوهی در تاریخ ایران بود که حماسه های بزرگی را در تاریخ ایران آفرید. تاریخ کشور».

سردار سرتیپ دوم نعمت الله صدخی با اشاره به همکاری و مشارکت همه نیروها از جمله ارتش، سپاه، بسیج، لطفا و سایر نیروهای رزمنده در دوران دفاع مقدس گفت: عراق در جاده های کشورهای مختلف پشتیبانی می شد و تجهیزات قدرتمندی در اختیار داشت.

وی با بیان مشکلات انقلاب اسلامی با موفقیت دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: دفاع مقدس مقاومت و ایستادگی انقلابی را به اثبات رساند و سبب شد تا ایران اسلامی یک نیروی امن و مقتدر باشد.

فرمانده پایگاه هوانیروز شهید یاسینی بوشهر گفت: هفته دفاع مقدس گرامیداشتی برای نمایش معارف جنگ، نمایش و تمرکز کامل بر پربرکت ترین حرکت در راهیان نور، برجسته سازی خاطره دفاع از خود است. و حفظ خاطره برای حفظ هویت ملی».

وی بیان کرد: ارتش اسلامی ایران این عهد را می دهد که تا آخرین خون از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع خواهد کرد و با استعانت از خداوند متعال استوار و پایدار خواهد ماند.

در ادامه این آیین یگان های نمونه ارتش، سپاه و بسیج از مقابل تمثال امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا رژه رفتند.