رویکرد تصمیم گیری به سیستم کنترل فروش و مجموعه در قزوین-خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا حسن پور با بیان اینکه برخورد سختگیرانه و افزایش جرایم در این سازمان همراه با دادخواست ها و تخلفات صورت گرفته است، گفت: ماموران به محل اعزام شدند و ۲۱ تن شکر کشف و یک پرونده تشکیل شد. دستورالعمل ها پرونده در اختیار مدیرکل زندان های دولتی قرار گرفت.

مدیرکل زندان دولتی استان قزوین ادامه داد: در رسیدگی به تخلف گروه صنفی برای جمع آوری کمک های عمدی. به زور وی محکوم و در نهایت حدود یک میلیارد ریال جریمه نقدی از سوی دولت محکوم شد.

حسن پور از کشف رشته و روغن های خوراکی انحصاری در بازرسی مشترک تعزیرات انباریک فروشگاه زنجیره ای گفت که نیاز فوری است ومتخلف لازم است آن را نشان می دهد کالاهای اساسی و پرداخت 15 میلیارد ریال علیه دولت محکوم شد.

این مسئول گفت: در بازرسی مشترک در قزوین از یکی بازرسی نانوایی که شامل شکایات زیادی بود آسا بلافاصله رفت ازاحراز محکومیت به 4 ماه حبس تعزیری، نصب تابلو و جریمه نقدی به اضافه مجازات های سنگین با حضور نمایندگان مجری این حکم، به دلیل کم فروشی واحد تولیدی. باقی مانده ها مایکا در حال اجرا.

حسن پور اعلام کرد: کالاهای انبار شده طبق تصمیم مرکز امنیت اقتصادی استان به مرکز تعیین شده تحویل می شود.

مدیرکل زندانهای دولتی استان قزوین از اختیارات زندانهای دولتی بر اساس حکم فرماندهی ارتش با رسیدگی فوری در زمینه تخلف و صدور مجازات قطعی و مهر گروه متخلف می گوید. شهروندی که تخلف را گزارش می دهد یا آن را به طور عمومی گزارش می دهد انان مواظب اون باش