روند اخذ مجوز اردوهای صلواتی و تبلیغات مذهبی غیر حضوری است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علیرضا تاشعشا ظهر شنبه در جلسه مرکز هماهنگی نهضت محرم الحرام اصفهان که در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، اظهار داشت: همه ساله در ایام ماه محرم الحرام. امثال اباعبدالله الحسین(ع)آ) خیمه های عزاداری، عبادتگاه و تبلیغات در خیابان ها و کوچه های شهر ساختند، لذا با توجه به نیاز سازماندهی و نظارت بهتر برای خدمت رسانی بهتر به خادمان اهل بیت(ع) اقدام کردند.آ)با همکاری شهرداری اصفهان مجوزهای نصب چادر، ایستگاه صلواتی، داربست و تبلیغات شهری به صورت مستقیم و از طریق دفتر شهرداری اصفهان صادر می شود.

وی افزود: هیئت ها و گروه هایی که قصد نصب بنر یا برپایی چادر و مراکز استقبال را در شهر اصفهان دارند می توانند با تماس با آدرس my .isfahan.ir و قسمت «مجوز برگزاری مراسم» به حوزه دفتر خدمات مراجعه کنند. و تبلیغات» «مذهبی» درخواست خود را اعلام کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: پس از ثبت درخواست متقاضی و مطالعه و پذیرش شرایط، تکمیل مدارک مربوط به ایستگاه صلواتی، چادر، داربست یا تبلیغات در سطح شهر – مهم، روند بررسی توسط کارشناسان مستقر در اداره تبلیغات اسلامی آغاز به کار می کنند، وی افزود: حتی در سامانه مهلت سه روزه برای احراز صحت سند اعلام شد، اما سعی شده است در گام بعدی به کارفرمای شهرداری مراجعه لازم صورت گیرد. روز ثبت درخواست یا حداقل 24 ساعت پس از ثبت نام.

مراحل دریافت مجوز ایستگاه های صلواتی و تبلیغات مذهبی به صورت آفلاین می باشد

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که فرد یا گروهی برای دریافت مجوز نصب تابلو و تبلیغات در سطح شهر در یک مرکز خرید اقدام کند، به اپراتور ارتباطات شهرداری هدایت می شود و برای کنترل بیشتر با این گروه تماس بگیرید. .

حجت الاسلام گردشگری ادامه داد: در صورتی که فرد یا گروه متقاضی احداث چادر، عبادتگاه یا داربست برای کاربر اداره بازرسی و نظارت در شهرداری ارسال شود و پس از تایید آن معاونت خدمات شهری را نشان دهد. در هر منطقه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان با تایید اینکه متقاضیان می توانند در هر زمان چه شبانه روزی می توانند درخواست خود را در این سامانه ثبت کنند، افزود: در تمامی جهات نام فرآیند ثبت نام در صورتی که فرم ها و مدارک ناقص و یا برخلاف ضوابط باشد. شهرداری برای کاربران اداره تبلیغات اسلامی و شهرداری پیامی ارسال می شود و متقاضیان می توانند مدارک خود را تغییر دهند.

مراجعه مکرر و درخواست ازدحام جمعیت برای برپایی خیمه و ایستگاه در اداره تبلیغات اسلامی

وی با بیان اینکه مراجعات مکرر و تعداد زیاد متقاضیان برای برپایی چادر و اردو در اداره تبلیغات اسلامی وجود دارد، تصریح کرد: نیازی به حضور در اداره تبلیغات اسلامی و ثبت نام در تبلیغات شهری یا منطقه ای نیست. زمینه اخذ مجوز ایستگاه، چادر و داربست روند این کار به صورت الکترونیکی انجام می شود.

حجت الاسلام تاسش با اشاره به اینکه روند عدم حضور در اخذ مجوز برپایی اردوها و تبلیغات صلواتی منحصر به ماه محرم نبوده و در کلیه خدمات مذهبی از طریق سیستم اداری انجام می شود خدمت اصفهان شهرداری، مددکار: متقاضی می تواند اطلاعات بیشتر و یا سایر سوالات خود را از طریق ارسال پیام به پشتیبانی آنلاین سامانه دریافت کند و یا در ساعات اداری با اداره تبلیغات اسلامی با شماره 03133368082 تماس بگیرد.

به گفته وی، پیش بینی می شود در ده سال اول ماه محرم امسال بیش از 1000 خیمه و عبادتگاه در شهر اصفهان احداث شود.

اینفوگرافیک مراحل ثبت نام ایستگاه صلواتی، چادر، داربست و تبلیغات را می توانید از لینک https://b2n.ir/tabliq مشاهده کنید.